SPECK ETUI Presidio Clear do Samsung Galaxy S9+ (przezroczysty) promocja 2021

Cena119.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:SPECK
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung

Opis

Speck Presidio Clear - Etui Samsung Galaxy S9 (Clear)

Do stworzenia Presidio Clear Speck wykorzystał swoją najnowszą technologię IMPACTIUM™, która broni telefon przed uszkodzeniami podczas upadku. To wszystko dzięki dwóm warstwom: zewnętrznej, która rozprasza siłę uderzenia i wewnętrznej IMPACTIUM™, absorbującej wstrząsy. W ten sposób etui skutecznie zabezpiecza telefon i chroni go przed zniszczeniem, choćby w trakcie upadku z wysokości 2,44 m. W dodatku, Speck opatentował w swych etui system ochrony wyświetlacza, który minimalizuje ryzyko uszkodzenia telefonu w trakcie upadku ekranem do dołu. Wszystkie produkty Speck są testowane pod kątem oporności na zarysowania, wytrzymałość chemiczną oraz precyzyjnego dostosowania, w celu dostarczenia wysokiej jakości etui.

linia Presidio to najcieńsza linia etui marki Speck. Tworzona na podstawie poprzedniej linii CandyShell, jednak zmieniona pod kątem ilości i typu materiału. Zdecydowano się wykluczyć jego nadmiar bez poświęcania sprawności ochrony, stwarzając unikatowe, wyśmienicie dostosowane do telefonu etui o smukłej budowie, zapewniające najkorzystniejszą ochronę dla smartfona. Dodatkowo, Presidio dzięki najnowszej technologii IMPACTIUM™, absorbuje 52% więcej wstrząsów, aniżeli guma TPE używana w etui z serii CandyShell.

Etui dzięki wzajemnej współpracy Speck, a także Samsung, należy do serii „Designed for Samsung", co oznacza, że produkty Speck są zaprojektowane zgodnie ze specyfikacją producenta i są autoryzowane bezpośrednio przez firmę Samsung, gwarantując najlepszą jakość.

w dodatku etui Presidio Clear jest oporne na promienie UV, dzięki temu etui nie pożółknie pod wpływem światła.