SPECK ETUI Presidio Folio do Samsung Galaxy S9 (czarno - szare) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem SPECK ETUI Presidio Folio do Samsung Galaxy S9 (czarno - szare) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Etui Presidio Folio do Samsung Galaxy S9 czarno-szare
119.00
Neonet.pl
Etui Presidio Folio do Samsung Galaxy S9+ czarno-szare
129.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:SPECK
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Kolor wielokolorowy

Opis

Do stworzenia Presidio Folio Speck wykorzystał swoją najnowszą technikę IMPACTIUM™ Shock Barrier, która chroni telefon przed uszkodzeniami podczas upadku. To wszystko dzięki dwóm warstwom: zewnętrznej, która rozprasza siłę uderzenia, a także wewnętrznej IMPACTIUM™, absorbującej wstrząsy. W ten sposób etui wydajnie zabezpiecza telefon i chroni go przed zniszczeniem. Według przeprowadzonych testów etui wytrzymuje upadek z wysokości aż 3 m.

kolekcja Presidio to najcieńsza linia etui producenta Speck. Stworzona na podstawie poprzedniej linii CandyShell, jednak zmieniona pod kątem ilości oraz rodzaju materiału. Zdecydowano się wykluczyć jego nadmiar bez poświęcania produktywności ochrony, stwarzając wyjątkowe, perfekcyjnie dobrane do telefonu etui o smukłej budowie, zapewniające najlepszą ochronę. Dodatkowo, Presidio dzięki najnowszej technice IMPACTIUM™, absorbuje 52% więcej wstrząsów, niżeli guma TPE używana w etui z kolekcji CandyShell.

Presidio Folio wyposażono w klapkę otwieraną po dłuższej krawędzi, dzięki czemu nie tylko ekran jest chronionyna dodatek zawartość wyświetlana na ekranie, przed okiem ciekawskich osób. Po wewnętrznej stronie klapki znajduje się ukryta kieszeń na karty płatnicze czy dokumenty osobiste, potrafiąca pomieścić do 3 kart. Etui w dodatku zyskuje na funkcjonalności dzięki zginanej tylnej pokrywie, która może służyć jako wygodna forma stojaka, żeby w wygodny sposób korzystać ze swego urządzenia w poziomie. Wysokiej jakości materiały użyte do budowy Presidio Folio, odznaczają się wysoką wytrzymałością, a także możliwością nietrudnego czyszczenia. Powierzchnia etui jest przyjemna w dotyku, przypominając fakturą oraz wyglądem dzianinę. Wszystkie produkty Speck są testowane pod kątem niepodatności na zarysowania, oporność chemiczną oraz dokładnego przypasowania, w celu dostarczenia wysokiej jakości etui.

Etui dzięki wzajemnej współpracy Speck i Samsung, należy do kolekcji „Designed for Samsung", co oznacza, iż produkty Speck są zaprojektowane zgodnie ze specyfikacją producenta i są autoryzowane bezpośrednio poprzez markę Samsung, zapewniając najlepszą jakość.