Speck Etui presidio folio do samsung galaxy s9 czerwono-szare (0848709054890) promocja 2021

Cena119.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:SPECK
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Kolor wielokolorowy

Opis

Do stworzenia Presidio Folio Speck wykorzystał swoją najnowszą technologię IMPACTIUM™ Shock Barrier, która chroni telefon przed uszkodzeniami podczas upadku. To wszystko dzięki dwóm warstwom: zewnętrznej, która rozprasza siłę uderzenia i wewnętrznej IMPACTIUM™, absorbującej wstrząsy. W ten sposób etui produktywnie zabezpiecza telefon i chroni go przed uszkodzeniem. Według przeprowadzonych testów etui wytrzymuje upadek z wysokości aż 3 m.

kolekcja Presidio to najcieńsza linia etui firmy Speck. Produkowana na podstawie poprzedniej linii CandyShell, jednak zmieniona pod kątem ilości i rodzaju materiału. Zdecydowano się wykluczyć jego nadmiar bez poświęcania sprawności ochrony, tworząc unikatowe, doskonale przypasowane do telefonu etui o smukłej budowie, zapewniające najkorzystniejszą ochronę. Ponadto, Presidio dzięki najnowszej technice IMPACTIUM™, absorbuje 52% więcej wstrząsów, niżeli guma TPE użytkowana w etui z linii CandyShell.

Presidio Folio wyekwipowano w klapkę otwieraną po dłuższej krawędzi, dzięki czemu nie tylko ekran jest bronionyw dodatku zawartość wyświetlana na ekranie, przed okiem ciekawskich osób. Po wewnętrznej stronie klapki znajduje się ukryta kieszeń na karty płatnicze czy dokumenty osobiste, potrafiąca pomieścić do 3 kart. Etui ponadto zyskuje na funkcjonalności dzięki zginanej tylnej pokrywie, która może służyć jako wygodna forma stojaka, by w komfortowy sposób korzystać ze swego urządzenia w poziomie. Wysokiej jakości materiały użyte do budowy Presidio Folio, odznaczają się wysoką wytrzymałością i możliwością prostego czyszczenia. Powierzchnia etui jest przyjemna w dotyku, przypominając fakturą oraz wyglądem tkaninę. Wszystkie produkty Speck są testowane pod kątem wytrzymałości na zarysowania, oporność chemiczną, a także skrupulatnego przypasowania, w celu dostarczenia wysokiej jakości etui.

Etui dzięki wzajemnej współpracy Speck oraz Samsung, należy do linii „Designed for Samsung", co oznacza, iż produkty Speck są zaprojektowane zgodnie ze specyfikacją producenta i są autoryzowane bezpośrednio poprzez producenta Samsung, gwarantując najlepszą jakość.