Speck Etui presidio folio do samsung galaxy s9 niebiesko-szare (0848709054913) promocja 2021

Cena119.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:SPECK
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Kolor wielokolorowy

Opis

Do stworzenia Presidio Folio Speck wykorzystał swoją najnowszą technikę IMPACTIUM™ Shock Barrier, która broni telefon przed uszkodzeniami w trakcie upadku. To wszystko dzięki dwóm warstwom: zewnętrznej, która rozprasza siłę uderzenia, a także wewnętrznej IMPACTIUM™, absorbującej wstrząsy. W ten sposób etui efektywnie zabezpiecza telefon i chroni go przed zniszczeniem. Według przeprowadzonych testów etui wytrzymuje upadek z wysokości aż 3 m.

linia Presidio to najcieńsza linia etui marki Speck. Tworzona na podstawie poprzedniej linii CandyShell, jednak zmieniona pod kątem ilości, a także rodzaju materiału. Zdecydowano się wykluczyć jego nadmiar bez poświęcania produktywności ochrony, stwarzając wyjątkowe, wyśmienicie dobrane do telefonu etui o smukłej budowie, gwarantujące najlepszą ochronę. W dodatku, Presidio dzięki najnowszej technice IMPACTIUM™, absorbuje 52% więcej wstrząsów, aniżeli guma TPE wykorzystywana w etui z kolekcji CandyShell.

Presidio Folio wyposażono w klapkę otwieraną po dłuższej krawędzi, dzięki temu nie tylko ekran jest chronionyponadto zawartość wyświetlana na ekranie, przed okiem ciekawskich osób. Po wewnętrznej stronie klapki znajduje się ukryta kieszeń na karty płatnicze czy dokumenty osobiste, potrafiąca pomieścić do 3 kart. Etui w dodatku zyskuje na funkcjonalności dzięki zginanej tylnej pokrywie, która może służyć jako wygodna forma stojaka, aby w komfortowy sposób korzystać ze swego urządzenia w poziomie. Wysokiej jakości materiały użyte do budowy Presidio Folio, odznaczają się wysoką wytrzymałością oraz możliwością przystępnego czyszczenia. Powierzchnia etui jest przyjemna w dotyku, przypominając fakturą i wyglądem dzianinę. Wszystkie produkty Speck są testowane pod kątem niepodatności na zarysowania, niepodatność chemiczną oraz skrupulatnego dobrania, w celu dostarczenia wysokiej jakości etui.

Etui dzięki wzajemnej współpracy Speck i Samsung, należy do kolekcji „Designed for Samsung", co oznacza, iż produkty Speck są zaprojektowane zgodnie ze specyfikacją producenta i są autoryzowane bezpośrednio poprzez markę Samsung, zapewniając najkorzystniejszą jakość.