Wozinsky Magnetic Case magnetyczne etui 360 pokrowiec na całą obudowę przód + tył iPhone XS Max czarno-przezroczysty, kolor wielokolorowy promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Wozinsky Magnetic Case magnetyczne etui 360 pokrowiec na całą obudowę przód + tył iPhone XS Max czarno-przezroczysty, kolor wielokolorowy oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 22.49 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Wozinsky Magnetic Case magnetyczne etui 360 pokrowiec na całą obudowę przód + tył iPhone XS Max czarno-przezroczysty
22.49
Nasmartfona.pl
Wozinsky Magnetic Case magnetyczne etui 360 pokrowiec na całą obudowę przód + tył iPhone XS Max czarno-przezroczysty - Czarny || Przezroczysty
24.99
HURTEL

Parametry

Producent:Wozinsky
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów
Przeznaczenie Apple
Kolor wielokolorowy

Opis

Wozinsky Magnetic Case:

 • Metalowe etui 360 stopni z komfortowym magnetycznym zamknięciem. Dzięki swojej budowie chroni całą obudowę smartfona, a do tego jego zakładanie nie niesie za sobą ryzyka jej porysowania.
 • Magnetyczna kompozycja – Etui składa się z 2 składników: tylnej ramki z pleckami z PC oraz przedniej, nachodzącej delikatnie na front telefonu. Obie części łączą się za sobą pomocą potężnych magnesów tworząc w ten sposób jedyny w swoim rodzaju pokrowiec.
 • Kompleksowa ochrona – wyjątkowy design powoduje, że akcesorium broni całą obudowę smartfona. Jednocześnie jej tył, boki, jak i przednią ramkę. Dołóż do niego szkło hartowane, a Twoje urządzenie zostanie zamknięte w ochronnej zbroi, która zabezpieczy je przed wszystkimi niebezpieczeństwami. I to bez potrzeby podnoszenia klapki, jak w przypadku etui typu flip cover.
 • Trwałe i wytrzymałe – Połączenie metalu i wytrzymałego PC to pewność, że telefon będzie w pełni bezpieczny w sytuacji nieplanowanego spotkania z podłogą czy rundki sam na sam z kluczami lub innymi ceniącymi rysować sprzęt przedmiotami.
 • Łatwy i pewny montaż – Dzięki swej konstrukcji, akcesorium łatwo ściąga się i zakłada. I to bez ryzyka zarysowania obudowy. Nawet po latach użytkowania sprzętu, ten wciąż może wyglądać jak nowy! w dodatku nie trzeba się martwić, iż nakładka przypadkowo zsunie się z urządzenia.
 • Podwyższone ranty – Nieznacznie podniesione krawędzie etui na dodatek dbają o bezpieczeństwo ekranu i obiektywu aparatu. Niezależnie od tego w jaki sposób odłożysz telefon, możesz mieć pewność, iż wspomniane komponenty nie zostaną porysowane.
 • skrupulatne wycięcia – Mimo kompleksowej ochrony, pokrowiec wciąż gwarantuje swobodny dostęp do wszelkich niezbędnych portów, czujników i głośników. Komfort korzystania ze sprzętu nie jest w żaden sposób ograniczony. Prosto podłączysz do niego ładowarkę, a i dźwięki połączeń czy powiadomień nie są niepotrzebnie tłumione.

Specyfikacja:

 • marka: Wozinsky
 • Nazwa: Magnetic Case
 • Materiał: metal + PC
 • cechy uzupełniające: magnetyczne zamknięcieCN: 4202 99 00 90 - Pokrowce etui TPU do telefonów
EAN: 7426825357557
Kategoria etui: Na tył i przód
Kod Producenta: 7426825357557
Kolor: Czarny, przezroczysty
producent URZĄDZENIA: Apple
Model: iPhone XS Max
MOQ: 10
MULT_OQ: 10
seria: Wozinsky Magnetic Case
wariant opakowania: Pudełko