solar powerbank evoke 10000 mah marki Xtorm promocja 2021

Cena479.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:Xtorm
Kategoria:Futerały i pokrowce do telefonów

Opis

Solarny Powerbank XTORM Evoke 10000 mAh
gratisowa energia

doskonałe dla aktywnych

XTORM Solar Powerbank Evoke to urządzenie dedykowane dla aktywnych. Zaopatrzony jest w panele słoneczne i zamknięty w wytrzymałej, gumowej obudowie, co gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie wykorzystywania. To komfortowe i sprawne rozwiązanie dla turystów, spędzających dużo czasu w podróży czy na pieszych wędrówkach.

cechy

 • objętość baterii wewnętrznej XTORM Solar Powerbank Evoke wynosi 10000 mAh, co pozwala to na około 5-krotne, pełne doładowanie baterii smartfona.
 • Ładowarka pobiera energię słoneczną poprzez wystawienie sprawnych paneli Sunpower® na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
 • Panele słoneczne Sunpower® zamontowane w urządzeniu Evoke Solar Charger są najbardziej produktywnymi panelami używanymi na rynku konsumenckim, które ładują baterię nawet przy zachmurzonym niebie.
 • Oczywiście realne jest na dodatek pobranie energii przez standardowe gniazdko elektryczne lub poprzez komputer.
 • Dzięki zainstalowaniu dwóch wyjść USB można jednocześnie naładować dwa urządzenia takie jak tablet, odtwarzacz mp3 czy GPS. Zasilanie energią odbywa się niezwykle momentalnie i bezproblemowo!
 • Specjalny uchwyt w obudowie wyśmienicie pasuje do przyczepienia smyczki lub sznurka, tak żeby urządzenie mogło pracować (np. Pobierać energię) w trakcie wycieczki.
 • wbudowany chip APM zapewnia samoczynne równoważenie się energii w trakcie ładowania, by zapobiec przeładowaniu i przegrzaniu się podłączonych sprzętów.

Energia zawsze i wszędzie

Produkty Xtorm zarówno te z panelem słonecznym, jak i ładowane poprzez USB, pozwalają naładować urządzenia przenośne (smartphony, tablety, GPS, odtwarzacze MP3) w każdym miejscu i o każdej porze. Ponadto, mają licencję marki Apple dla produktów wytworzonych specjalnie dla iPhone, iPod i iPad. Ich progresywny design i wytrzymałość wyjątkowo docenią pasjonaci sportów skrajnych i podróżnicy.

Xtorm dba o bezpieczeństwo użytkownika

Xtorm we wszystkich swoich urządzeniach zadbał o bezpieczeństwo użytkowników. Każdy artykuł Xtorm jest zabezpieczeny przed przeładowaniem i przegrzaniem. Powerbanki mają układ samoczynnego zarządzania energią, który dostosowuje prędkość ładowania do podłączonych sprzętów. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii powerbanku, jak i ładowanego urządzenia.

Zdobądź dodatkowy rok gwarancji od Xtorm!

teraz możesz przedłużyć gwarancję powerbanku Xtorm z 24 do 36 miesięcy. Wystarczy, iż postąpisz zgodnie z instrukcją poniżej:

 1. dokonaj zakupu dowolny powerbank Xtorm
 2. Wejdź na: www.xtorm.eu/product-reg
 3. Zarejestruj swój artykuł.
 4. Twój Xtorm posiada już 3-letnią gwarancję!