TORBA PITTSBURGH 100 promocja 2021

Cena128.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:HAMA
Kategoria:Futerały i torby fotograficzne
Rodzaj torba

Opis

Każdy, kto podróżuje Panamerican Highway bez wątpienia zatrzyma się w zachwycającej zatoce Monterey Bay. Uchwyć wyluzowany, bezproblemowy styl kalifornijski ze swoimi obrazami. Dzięki tej torbie fotograficznej masz kluczowe wyposażenie potrzebne do fotografii i wszystko to jest znakomicie chronione.

Korzyści: Torba na sprzęt do przechowywania i ochrony przed brudem i zadrapaniami kamer systemowych z akcesoriami Główna komora z podwójnym zamkiem błyskawicznym Płaska przednia kieszeń z dwoma przegródkami z siatki na np.

Baterie Dodatkowy zamek błyskawiczny pod pokrywą np. Na karty pamięci Kieszeń po wewnętrznej stronie plecaka torby 2 zewnętrzne przegrody z siatki po bokach elastyczne, regulowane uchwyty na statyw pod kieszeniami z siatki po bokach 1 zmienna przegroda wewnętrzna 2 szlufki na pasek Wytarta podstawa Odpinany pasek na ramię o dostosowywanej długości z funkcjonalnie ukształtowaną nakładką na ramię Wyściełany uchwyt Osłona przeciwdeszczowa w dolnej części tylnej części zintegrowana z zapięciem na rzepy...