50 Nocy Zniewolenia - Erotyczna Gra dla Par | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem 50 Nocy Zniewolenia - Erotyczna Gra dla Par | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 35.54 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Gry-50 NOCY ZNIEWOLENIA-erotyczna gra dla par
35.54
IntimaShop
Pięćdziesiąt Nocy Zniewolenia
39.00
Sklep-intymny.pl
Gry-50 NOCY ZNIEWOLENIA-erotyczna gra dla par
41.22
Veneria
Gry-50 NOCY ZNIEWOLENIA-erotyczna gra dla par
43.20
Devilz
GRA EROTYCZNA 50 NOCY ZNIEWOLENIA
44.10
Devilz

Parametry

Producent:lepszedoznania.pl
Kategoria:Gadżety erotyczne

Opis

50 NOCY ZNIEWOLENIA NOWA ODSŁONA GRY DLA PAR Z AKCESORIAMIGra dla par chcących mocniejszych wrażeń. Par pragnących poczuć smak BDSM w wersji soft. Rewelacyjnie pasuje dla osób bez doswiadczenia w tym temacie jak i doswiadczonych.

Każdy może się nauczyć z niej czegoś nowego, poznać świeże doznania, świeże emocje a nawet nowy typ orgazmu...Erotyczny zestaw, który odsłania nowe oblicze sexu i wprowadza nieco pikanterii do sypialni.

Przeżyj niezwykłą ptzygodę i pozwól się zdominować. Dla udoskonalonej zabawy można zastosować typowych akcesorii znajdujących się w domu: Paski, krawaty, linijkę.Ogranica Was wyłącznie wyobraźnia. Sprawdź! Wolisz ulegać czy dominować.W skład gry wchodzi:InstrukcjaKarty z pikantnymi pozycjamiKarty z fantazyjnymi zadaniamiOpaska na oczySzarfa do krępowania rąkPejczSznur do wiązania partnera 2 metry...