50 Nocy Zniewolenia - Erotyczna Gra dla Par | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem 50 Nocy Zniewolenia - Erotyczna Gra dla Par | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 35.54 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-47%
Gry-50 NOCY ZNIEWOLENIA-erotyczna gra dla par
35.54
IntimaShop
Gry-50 NOCY ZNIEWOLENIA-erotyczna gra dla par
40.80
Devilz
GRA EROTYCZNA 50 NOCY ZNIEWOLENIA
41.65
Devilz
50 Nocy Zniewolenia - erotyczna gra dla par
66.75
Venus.net.pl

Parametry

Producent:lepszedoznania.pl
Kategoria:Gadżety erotyczne

Opis

50 NOCY ZNIEWOLENIA NOWA ODSŁONA GRY DLA PAR Z AKCESORIAMIGra dla par chcących mocniejszych wrażeń. Par pragnących poczuć smak BDSM w wersji soft. Rewelacyjnie pasuje dla osób bez doswiadczenia w tym temacie jak i doswiadczonych.

Każdy może się nauczyć z niej czegoś nowego, poznać świeże doznania, świeże emocje a nawet nowy typ orgazmu...Erotyczny zestaw, który odsłania nowe oblicze sexu i wprowadza nieco pikanterii do sypialni.

Przeżyj niezwykłą ptzygodę i pozwól się zdominować. Dla udoskonalonej zabawy można zastosować typowych akcesorii znajdujących się w domu: Paski, krawaty, linijkę.Ogranica Was wyłącznie wyobraźnia. Sprawdź! Wolisz ulegać czy dominować.W skład gry wchodzi:InstrukcjaKarty z pikantnymi pozycjamiKarty z fantazyjnymi zadaniamiOpaska na oczySzarfa do krępowania rąkPejczSznur do wiązania partnera 2 metry...