Bijoux Indiscrets - MAZE Back Leg Garter Brown (8436562011642) promocja 2021

Cena125.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Bijoux Indiscrets (SP)
Kategoria:Gadżety erotyczne

Opis

Uprzęże na łydki Bijoux Indiscrets - MAZE Back Leg Garter Brown

Uprzęże na łydki, skomponowane ze skóropodobnych pasków firmy Bijoux Indiscrets. Artykuł pochodzi z linii MAZE na sezon jesień / zima 2017.

MAZE to najnowsza linia od Bijoux Indiscrets, produkowana z myślą o paniach niezależnych i świadomych swojej zmysłowej natury. Te błyskotliwe akcesoria uzupełnią Twój powszedni outfit o dozę pikanterii. Każdy z nich sprawi, że Twój outlook będzie prowokować i uwodzić, nie marnotrawiąc przy tym ani odrobiny elegancji i korzystnego smaku.

MAZE wynajdziesz tam, gdzie wysublimowana erotyka spotyka się z najnowszymi trendami we współczesnej modzie. Wszystkie produkty pochodzące z serii MAZE nieprzeciętnie się sprawdzą jako uzupełnienie codziennej odzieży, podkreślając drapieżny i zmysłowy charakter noszącej ją osoby, lecz także mogą być wykorzystane jako wizualne uzupełnienie sesji BDSM.

Miłość i pasja za każdym razem idą w parze, przez co niezwykle trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest konieczna do naszego życia, pasja jest czymś potrzebnym. Miłość daje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas aby iść do przodu. Sprawia, że jesteśmy silni albo czyni nas bezbronnymi. Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych. Pozwala nam oddać się w pełni pracy i zajęciom które lubimy. Przenosi nas do innego świata, gdy pojawia się w naszym prywatnym życiu. Stwarzając nieuchwytną nić porozumienia pomiędzy partnerami, jednoczy nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.

detale towaru:

tworzywo: poliuretan

kolor: brązowy

Wszystkie produkty z serii MAZE zostały tworzone przy użyciu materiałów z recyklingu, niepochodzących od zwierząt. Mogą być stosowane przez wegan.