Bijoux indiscrets - maze chest thin harness brown marki Bijoux indiscrets (sp) promocja 2021

Cena112.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Bijoux Indiscrets (SP)
Kategoria:Gadżety erotyczne

Opis

Uprząż na klatkę - Bijoux Indiscrets Maze Chest Thin HarnessInspirowana bondage kolekcja - nadaje ostrości Inspiracją dla strojów z linii MAZE są praktyki bondage. I tak właśnie mogą one być noszone, jednocześnie przez dominujące jak i uległe panie, wedle woli, fantazji i nastroju.

wspaniale prezentują się w towarzystwie nagiej skóry, kajdanek, pejczów czy kapiącego wosku. Ale można jest także nosić jako dodatek do bardziej codziennej garderoby. Ubrane w pakiecie z tradycyjnymi koszulkami, topami, spodniami, nadal promieniują seksapilem i budzą erotyczne skojarzenia.

Zwłaszcza wśród osób umiejących rozpoznać ich pochodzenie, stądkolekcja Maze może być wręcz swego rodzaju znakiem rozpoznawczym i deklaracją noszącej ją osoby. Jakkolwiek aby ich nie ubrać budzą dreszczyk podniecenia i śliczne dopełniają kobiece ciało.

Pasy obiegające dookoła szyję i kark na podobieństwo obroży połączone są w obfitym, widocznym pierścieniu z pasami przechodzącymi poprzez dekolt na plecy. Jak w całej serii Maze, tak i tutaj mamy bezspornie dwojakie wykorzystanie.

W wariancie grzeczniejszym uprząż można nosić do strojów codziennych, niezwykle tych, gdzie pasy będą adekwatnie widoczne, czyli najlepiej przecinające nagą skórę. Stąd propozycja dekoltu, kusych topów.

Mniej grzeczne panie zarezerwują ten strój do noszenia z bielizną lub i bez niej w czasie erotycznie zabarwionych wieczorów z partnerem. Pasy poprawnie wyglądać będą i przy stanikach – w miarę możliwości bez ramiączek – i zupełnie bez nich.

Centralnie umieszczony pierścień jawnie kojarzy się z bondage – i tak też go możecie użyć, np. Do dopięcia smyczy. Aczkolwiek jeśli uprząż nałoży na siebie domina, dodając inne skórzane komponenty do stroju i nie żałując bicza – też będzie gorąco.

Skóra wegańska. Poliuretan. Klatka 125cm. W pakiecie dwa przedłużacze 25x1,5cm.