Bijoux indiscrets (sp) Bijoux indiscrets - maze h harness black promocja 2021

Cena185.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Bijoux Indiscrets (SP)
Kategoria:Gadżety erotyczne

Opis

Uprząż Bijoux Indiscrets - MAZE H Harness Black

H Harness to uprząż skomponowana ze skóropodobnych pasków ułożonych w kształt litery "H". Pełna regulacja na plecach, klatce piersiowej, a także szyi.

MAZE to najnowsza seria od Bijoux Indiscrets, wytworzona z myślą o paniach niezależnych i świadomych swej zmysłowej natury. Te atrakcyjne akcesoria uzupełnią Twój codzienny outfit o dozę pikanterii. Każdy z nich sprawi, iż Twój outlook będzie prowokować i uwodzić, nie trwoniąc przy tym ani odrobiny elegancji i prawidłowego smaku.

MAZE znajdziesz tam, gdzie wysublimowana erotyka spotyka się z najnowszymi trendami we współczesnej modzie. Wszystkie produkty pochodzące z kolekcji MAZE rewelacyjnie się sprawdzą jako uzupełnienie codziennej odzieży, podkreślając drapieżny i seksowny charakter noszącej ją osoby, ale także mogą być wykorzystane jako wizualne uzupełnienie sesji BDSM.

Miłość i pasja zawsze idą w parze, przez co niezwykle trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest konieczna do naszego życia, pasja jest czymś niezbędnym. Miłość daje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas by iść do przodu. Powoduje, że jesteśmy silni albo czyni nas bezbronnymi. Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych. Pozwala nam oddać się w pełni pracy i zajęciom które lubimy. Przenosi nas do innego świata, gdy pojawia się w naszym prywatnym życiu. Tworząc nieuchwytną nić porozumienia pomiędzy partnerami, zespala nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.

detale towaru:

tworzywo: poliuretan

kolor: czarny

Wszystkie produkty z kolekcji MAZE zostały stworzone przy użyciu materiałów z recyklingu, niepochodzących od zwierząt. Mogą być użytkowane przez wegan.