Bijoux indiscrets - maze x harness black marki Bijoux indiscrets (sp) promocja 2021

Cena185.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Bijoux Indiscrets (SP)
Kategoria:Gadżety erotyczne

Opis

Uprząż Bijoux Indiscrets - MAZE X Harness Black

X Harness to uprząż skomponowana ze skóropodobnych pasków o regulowanej długości. Sama zdecyduj, jak posiadają się układać paski - na wprost, czy krzyżowo, w kształt litery "X".

MAZE to najnowsza seria od Bijoux Indiscrets, wytwarzana z myślą o paniach niezależnych i świadomych swej zmysłowej natury. Te ładne akcesoria uzupełnią Twój codzienny outfit o dozę pikanterii. Każdy z nich sprawi, iż Twój outlook będzie prowokować i uwodzić, nie tracąc przy tym ani odrobiny elegancji i dobrego smaku.

MAZE odnajdziesz tam, gdzie wysublimowana erotyka spotyka się z najnowszymi trendami we współczesnej modzie. Wszystkie produkty pochodzące z kolekcji MAZE nadzwyczajnie się sprawdzą jako uzupełnienie codziennej odzieży, eksponując drapieżny i zmysłowy charakter noszącej ją osoby, lecz także mogą być wykorzystane jako wizualne uzupełnienie sesji BDSM.

Miłość i pasja zawsze idą w parze, przez co wyjątkowo trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest konieczna do naszego życia, pasja jest czymś potrzebnym. Miłość daje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas żeby iść do przodu. Powoduje, że jesteśmy silni lub czyni nas bezbronnymi. Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych. Pozwala nam oddać się w całości pracy i zajęciom które lubimy. Przenosi nas do innego świata, gdy pojawia się w naszym prywatnym życiu. Wytwarzając nieuchwytną nić porozumienia pomiędzy partnerami, integruje nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.

szczegóły towaru:

tworzywo: poliuretan

kolor: czarny

Wszystkie produkty z linii MAZE zostały wyprodukowane przy użyciu tworzyw z recyklingu, niepochodzących od zwierząt. Mogą być używane przez wegan.