Bondage kit (nero), TOYZ4LOVERs promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bondage kit (nero), TOYZ4LOVERs oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 90.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Zestaw do Zniewolenia dla Początkujących 7 Części Czarny | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
90.99
Kraina-Doznań
Bondage kit (nero), TOYZ4LOVERs
90.99
Blackbunny

Parametry

Producent:TOYZ4LOVERs
Kategoria:Gadżety erotyczne

Opis

Z tym zestawem bondage wybierasz się na wieczór pełen bdsm. Komplet jest pełen genialnych rzeczy, których możesz użyć, by zawiązać partnera, z zasłoniętymi oczami, torturować albo uciszyć partnera. Pakiet jest więc wyjątkowo kompletny i gromadzi wszystko na perwersyjny wieczór bdsm.

Wnętrze kołnierza oraz mankiety na kostkach dłoni i kostki są wytwarzane z miękkiego materiału, dzięki temu jest przyjemne w dotyku. Możesz wykorzystać liny do wiązania, żeby dodać japońskie sztuki wiązania na wieczór bdsm.

Zasłoń opaskę ukochanej miękką opaską i pozwól batowi delikatnie przejść wzdłuż intymnych części ciała. Używasz ballgaga, żeby uciszyć swego kochanka. Marka: Toyz4Lovers Materiał: sztuczna skóra Kolor: czarny zestaw do wiązania szczególnie kompletne Kajdanki Mankiety kostek Lina niewoli Kołnierz Bicz Z zasłoniętymi oczami Ballgag