G4 Vibe Big Boss - czarny (4032498801551) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem G4 Vibe Big Boss - czarny (4032498801551) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 438.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Wibrator FUN FACTORY G5 BIG BOSS Black Line | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
438.99
Kraina-Doznań
duży wibrator - fun factory big boss black line
449.00
PokojRozkoszy.pl Erotyczny
Wibrator Big Boss Black Line, Kolor czarny, Fun Factory
549.99
Blackbunny

Parametry

Producent:Fun Factory
Kategoria:Gadżety erotyczne

Opis

obszerny wibrator - Fun Factory Big Boss Coś dla pań, którym standardowe rozmiary nie wystarczą. Model XL – dla wymagających i ceniących szerokie penisy, solidnie wypełniające w środku i dostarczające wrażeń ponad poziom ogółu.

Model ładowany, aby mógł pracował długo z pełną mocą. Proponujący dwanaście programów pracy i bardzo komfortową rączkę z pętlą na palec, zezwalającą prowadzić wibrator gładko i płynnie, z dużą kontrolą nad siłą i głębokością penetracji – co przy tego typu rozmiarach nad wyraz istotne.

Budowa Big Bossa jest realistyczna, wzorowana na wielkim członku w stanie imponującej erekcji. Żyłki pokrywające powierzchnie nabrzmiały z podniecenia, główka dziarsko wyprężyła się w stronę partnerki. Trzon jest wygięty, dzięki temu penetracja jest bardziej naturalna i płynniejsza, dopasowanie do anatomii pozwala na osiągnięcie intensywnego pobudzenia w punkcie G i w waginie.

Model, którego obecność czuć niezwykle solidnie, głęboko i rozkosznie. Właściwości towaru: długość 23,5 cm, średnica 4,3-4,6 cm 12 programów pracy ponadprzeciętna wielkość pokaźna moc i siła lekko sprężysty silikon naturalistyczny wygląd komfortowa kontrola blokada przycisków wodoodporność ładowanie USB