Boss of toys Gra erotyczna chilli pikantne zniewolenie | 100% oryginał| dyskretna przesyłka promocja 2023

Cena40.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:boss of toys
Kategoria:Gadżety erotyczne

Opis

Pikantne zniewolenie - Bondage Soft - Seks Dominacja. Uwielbiam kiedy on przywiązuje mnie do łóżka, zawiązuje oczy i rzuca się na mnie niczym drapieżne zwierzę, zdzierając ze mnie odzież. Kąsa mnie namiętnie, wodząc dłońmi po całym ciele...

a ja płonę z pożądania czekając, aż tylko zrobi to co lubię najbardziej. Wprost ubóstwiam, kiedy niespodziewanie przy domowych obowiązkach, zawiązuje mi oczy i gwałtownie zaciąga do sypialni. Rzuca na łóżko i spragniona pochłania natychmiast...

a kiedy próbuję ją dotknąć to obrywam słysząc by trzymać ręce precz... I nie przerywa choćby na chwilkę. Zwiększ liczbę doznań erotycznych w trakcie jednej krótkiej rozgrywki w Chilli. Doświadcz prędkiego efektu rozbudzenia wzajemnego pożądania.

Poczuj miły smak dominacji i uległości, w wersji soft - akceptowalnej dla większości. Zagraj żeby dowiedzieć się: - jak zrobić TO w trzy minuty, by Twój ukochany wystrzelił w kosmos - jak zespoić ją tak, żeby sąsiedzi pukali w ściany słysząc odgłosy rozkoszy - jak prosto spełniać Wasze ukryte fantazje erotyczne.

uwielbiasz kajdanki, zawiązywanie oczu, przywiązywanie do łózka? Jeżeli tak, to pokochasz tą grę! Poznaj Tajniki Drapieżnego Seksu Przeżyj Najpikantniejszą Zabawę w Twoim życiu. Gry RAZEM to nad wyraz profesjonalnie wydane zabawy towarzyskie, których celem jest pogłębianie relacji między partnerami.

Emocje i uczucia w związku coraz częściej stają się ofiarą szybkiego trybu życia, w którym nie ma czasu na pielęgnowanie czasu spędzanego RAZEM. Wkradająca się rutyna, a także powtarzalność są niejednokrotnie narastającym problem, który przy braku optymalnej rozmowy i komunikacji pomiędzy partnerami mogą być katastrofalne w skutkach.

Gry towarzyskie RAZEM to element, który pozwala na chwilowe zatrzymanie czasu, stopniowe otwarcie się partnerów i szczere informowanie o swych pragnieniach i wreszcie naprawdę wyśmienitą zabawę pełna śmiechu, pasji i eksplodujących uczuć.

Dlaczego warto kupować oryginalne gry Grajmy Razem? - Kilkanaście własnych sesji fotograficznych z pełnymi prawami autorskimi (niemało gier na rynku ma kradzione obrazki z Internetu) - Najlepsi graficy i copywriterzy / wykwintne opakowania - Gwarancja korzystnego smaku i wysokiej jakości zadań i opisów - niezwykle dokładne przygotowanie rozgrywki (opracowanie jednej gry zajmuje choćby 12 mc!) - Własna drukarnia wykonująca produkcje w najwyższym dostępnym standardzie - Produkty z „każdej półki cenowej" – niezwykle kompaktowa oferta - możliwość kontynuowania zabawy z innymi tytulami - dopełniające E-booki, a także szkolenia o niezwykle wysokiej jakości do ściągnięcia ze strony Zawartość opakowania: - plansza - 24 karty z zadaniami erotycznymi - 35 żetonów z punktami - 2 pionki + kostka - zasady gry Gadżet w skrócie: - nadzwyczajna gra towarzyska dla par - zadania miłosno-erotyczne - wydana w sposób wyszukany, nadający się do podania w prezencie - ładna zabawa, pełna uśmiechu i radości, pogłebiająca relacje w związku - 24 karty z zadaniami - dokonaj zakupu i od razu wyślij zdjęcie opakowania z zaproszeniem na wieczór dla swojej drugiej połówki wymiary artykułu: 30,5 x 21 x 3 cm