Lovetoy pleasure x-tender - peleryna na penisa - 19 cm (naturalna) promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie LoveSexshop.pl

Parametry

Producent:Lovetoy
Kategoria:Gadżety erotyczne

Opis

Penis dłuższy o 5 cm i grubszy choćby o 30%! Dlaczego jest dobry? Prawdziwe uczucie, nadzwyczajnie realistyczneNiezwykle miękki i jedwabisty w dotyku, przypominający prawdziwą skóręBardzo elastycznyRealistyczny kształt penisaPo założeniu na niesprężystego penisa wydłuża go i pogrubiaKształt penisa, solidny, wyraźny żołądź z żyłkowaną powierzchniąWydłuża o 5 cmPogrubia o 30%100% wodoodporny - nie posiada części elektrycznych, całkowicie wodoodporny, przystępny do czyszczeniaMożna przycinać na długość ostrymi nożyczkami Uważaj na to: precyzyjnie wyczyść przed i po każdym użyciuDo smarowania należy używać wyłącznie smaru na bazie wodyPodczas przechowywania upewnij się, że nie ma kontaktu z innymi produktami.

Sposób użycia: Przed założeniem peleryny należy lekko nasmarować penisa i podniecić się, dopiero wtedy można z łatwością założyć ją na kutasa. Należy na dodatek nasmarować zewnętrzną część peleryny, aby ułatwić penetrację.

Specyfikacja produktu, właściwości: realistyczny, szczególnie elastyczny materiałaksamitny, miękki w dotykurealistyczny kształtsolidny żołądź i żyłkowana powierzchniarozciąga się na 5 cm30% grubszycałkowita długość: 18,5 cmgłębokość penetracji: 12 cmśrednica wewnętrzna: 3,3 cm (wyjątkowo rozciągliwa)średnica zewnętrzna: 3,8 cmkolor: naturalnymateriał: TPE (zgodny z UE, bez ftalanów) Sugestie dotyczące czyszczenia: precyzyjnie umyć letnią wodą z łagodnym mydłem, spłukać i pozostawić do wyschnięcia.

Zalecane: wykorzystać specjalnego detergentu (06305000000) - dostępnego osobno. Po wyczyszczeniu produkt należy sproszkować, do czego znakomicie nadaje się naturalny puder dla niemowląt (brak w komplecie).