MINI STIMULATOR CHEERY - BLUE, TOYZ4LOVERs promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem MINI STIMULATOR CHEERY - BLUE, TOYZ4LOVERs oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 33.59 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-61%
MINI STIMULATOR CHEERY - BLUE, TOYZ4LOVERs
33.59
Blackbunny
MINI STIMULATOR CHEERY - BLUE
46.65
Euro Pharmacy
Mini Masażer z Wibracjami Niebieski | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
85.99
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:TOYZ4LOVERs
Kategoria:Gadżety erotyczne

Opis

Dyskretny masażer łechtaczki który możesz posiadać za każdym razem przy sobieMimo niewiele znaczących rozmiarów, ten masażer dogodzi każdej kobiecie. Dzięki możliwości kontroli wibracji,odnajdziesz swoje "fale"...Główka tego masażera doszlifowana jest delikatnym i bezpiecznym dla ciała silikonem wysokiej jakości.Ten masażer możesz posiadać zawsze w torebce, jest niepozorny i wszędzie się zmieści.

iż przyłożysz go do łechtaczki a zapomnisz o wszystkim do okola. Będziesz tylko Ty i rozkosz... Aż do orgazmu.Baterie są w pakiecie. Tak się po otrzymaniu masażerka, jest on gotowy do akcji....Długość całkowita 7cmWielkość główki masującej 2cmWłącznik, a także płynna zmiana poziomu wibracjiGłówka masująca pokryta wysokiej jakości delikatnym silikonem...