Seven creations Pompy bud promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie LoveSexshop.pl

Parametry

Producent:Seven Creations
Kategoria:Gadżety erotyczne

Opis

Soczyste sutki, zmysłowe ssanie i długofalowe podniecenie w jednym!śladowe dzwoneczki ssące, które gwarantują sutkom unikatowe doznania w trakcie ssania. Produkowane z rurek ssących o dwóch przeróżnych średnicach,nadzwyczajnie pasowały do każdego sutka.

Z 8 pierścieniami przytrzymującymi o rozmaitych rozmiarach dla długotrwałego zanurzenia sutków. Dlaczego jest dobry?Przyjemność wywołana podciśnieniemDelikatnie zasysa sutek, powodując, że stoi pionowoW pakiecie jedna pokaźniejsza i jedna mniejsza pompka ssącaMiękki, sprężysty materiałBrak części elektrycznych, więc jest w całości wodoodpornyZ 8 zróżnicowanymi rozmiarami pierścieni przytrzymujących, aby zapewnić długofalowe dziobanie Pobierz to:starannie wyczyść przed pierwszym użyciem i po każdym użyciuZdejmuj przyssawkę tylko przez jej ściśnięcie, eliminując w ten sposób podciśnienie.Używaj tylko pierścienia przytrzymującego o rozmiarze, który nie powoduje bólu i / lub obrażeń, nadmiernej szczelności użycie:wystarczy ścisnąć palcami dzwonek na brzuchu, umieścić go na sutku i puścić.

Gdy dzwonek powróci do swej pierwotnej pozycji, poczujesz boskie uczucie ssania, a Twoje sutki będą coraz bardziej nabrzmiałe! Możesz zlikwidować dzwonki, ściskając je ponownie lekko palcem, eliminując podciśnienie.

podczas gdy podciśnienie zasysa sutek, zwiń wstępnie przymocowany pierścień ustalający z dziobka, żeby utrzymać sutek twardy. Specyfikacja produktu:Ssanie próżniowePakowane w dwóch wymiarach: Jeden o średnicy 0,7 cm, Drugi o średnicy 1,1 cmKolor czarny/transparentny1,5 mm, 1,5 mm, 1,5 mm, 1,5 mm i 1,5 mm w jednym szt: 2 o średnicy 0,5cm 2 sztuki o średnicy 0,7cm 2szt.

o średnicy 1cm 2 sztuki o średnicy 1,2 cmŚrednica gumowych pierścieni jest lekko sprężystaCałkowita długość: 8,5cm propozycja czyszczenia:Umyć starannie letnią wodą z łagodnym mydłem, następnie spłukać i pozostawić do wyschnięcia.

Zalecane: użyć specjalnego detergentu (06305000000) - dostępny osobno.