Sekrety Nocy - gra erotyczna promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Sekrety Nocy - gra erotyczna oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.84 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
Gra erotyczna z akcesoriami - Sekrety Nocy
49.84
Cosmilego.pl
Gra Erotyczna Sekrety Nocy | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
52.99
Kraina-Doznań
Gry-Gra SEKRETY NOCY
77.64
Euro Pharmacy
Gry-Gra SEKRETY NOCY
77.64
Apteka Intymna
Gra SEKRETY NOCY
82.95
Sekrecik.pl

Parametry

Producent:V-Play (PL)
Kategoria:Gadżety erotyczne

Opis

Obejrzyj świeże zdjęcia i piękne, gustowne pudełko Sekretów Nocy!

Odkryjcie Sekrety nocy...
Gdy chcesz wprowadzić do Waszej bliskości urozmaicenie, gdy pragniesz żeby Twój Partner/Partnerka chcial/a czegoś więcej szybkiego seksu w pozycji misjonarskiej, albo po prostu jeśli jesteś otwarta/y na świeże doznania, szukasz ich i uwielbiasz spijać śmietankę jako nagrodę dla Twoich wysiłków: ta gra jest dla Ciebie!

Co dostaniesz?

1. Kajdanki z kolorowym futerkiem (1 sztuka).
W pakiecie kluczyk. Jeśli jednak go zgubisz nie martw się! Kajdanki można otworzyć także przy pomocy śladowej dźwigni. Obwód kajdanek jest regulowany.

2. Wibrator. Zasilany jedną baterią AA. Odcień biały, z boku stymulujące żłobienia. Wygięta końcówka do stymulacji punktu G. Zasilanie: bateria AA (nie dołączono).

3. Opaska, a także karty: przyjemności i rozkoszy (łącznie 42 sztuki kart). Opaską zasłonisz oczy albo skrępujesz partnera/partnerkę. Karty powiedzą Ci jakie ekscytujące zadania dziś przed Wami. Razem sprawią, ze oszalejecie z namiętności!

4. Dwustronna plansza: Flirt i podniecenie oraz Ekstaza i spełnienie. Pierwsza plansza: "Flirt i podniecenie" ma na celu rozluźnienie i wytworzenie zmysłowej, intymnej atmosfery. Druga plansza "Ekstaza i spełnienie" podnieci Was i rozgrzeje do czerwoności!

dodatkowo:
- 2 pionki (barwy takie jak na zdjęciu lub inne),
- kostkę,
- instrukcję,
- pudełko gry Sekrety Nocy - aby pomieściło Twoje skarby!

Na czym polega gra?

Gra składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap 'flirt i podniecenie' ma na celu rozluźnienie i wytworzenie zmysłowej, intymnej atmosfery. Drugi etap `ekstaza i spełnienie' ma na celu podniecenie i rozgrzanie Was do czerwoności!

Jednak dopiero wygrana daje możliwość pełnej bliskości - w trakcie całej rozgrywki seks jest zakazany, a złamanie tego zakazu równa się przegranej.

Przechodząc przez kolejne pola plansz, albo wykonujecie polecenia przypisane do danego pola, albo - zgodnie z informacja na planszy - ciągniecie kartę i wykonujecie jej polecenia.

Polecenia na kartach są bardzo zróżnicowane i - jak wskazuje nazwa - te łagodniejsze "karty przyjemności" wykorzystujecie w części "Flirt i podniecenie", a pikantniejsze karty rozkoszy w części "Ekstaza i spełnienie".

Wśród kart znajdują się oczywiście na dodatek i takie, które wykorzystują gadżety: wibrator, kajdanki i opaskę!

Przykładowe karty:

Przykładowa karta przyjemności dla Niej:
Zawiąż oczy partnerowi i skieruj jego ręce na wybrane miejsce na ciele.
Jeżeli odgadnie co to za miejsce, ma prawo Cię tam pieścić. Jeżeli nie, daj mu klapsa.

Przykładowa karta rozkoszy dla Niego:
Czy lubisz, gdy Twoja Partnerka błaga o więcej?
Zawiąż jej oczy, połóż na plecach i pieść wibratorem jej łechtaczkę i zewnętrzne części łona.

Przykładowa karta rozkoszy dla Niej:
Czy chcesz zobaczyć rozpalonego do białości mężczyznę? Skrępuj ręce partnera z tyłu kajdankami, i posadź go na krześle. Gdy już będzie siedział nagi przed Tobą, pieść go i ocieraj się zmysłowo całym ciałem.

W zamian za powstrzymanie się od natychmiastowego seksu, macie ekscytujące i pikantne zadania do wykonania! Dzięki kartom i wzajemnym pieszczotom przeróżnego rodzaju sięgniecie bram nieba jeszcze zanim zaczniecie się kochać! A gdy już nadejdzie TEN WYCZEKANY MOMENT SPEŁNIENIA - eksplodujecie z nieznana dotąd siłą!

Grę wygrywa osoba, która jako pierwsza osiągnie koniec planszy "Ekstaza i spełnienie". Nagrodą jest spędzenie reszty wieczoru i nocy z Partnerem/Partnerką na warunkach określonych przez zwycięzcę!

Sekrety nocy są perfekcyjne jako podarek dla Ukochanej/Ukochanego! Albo na wieczór panieński lub kawalerski!EAN: 5902020870036