tajemnicza gra erotyczna z elementami kamasutry (8717703522297) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem tajemnicza gra erotyczna z elementami kamasutry (8717703522297) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 91.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-41%
Gra erotyczna z akcesoriami - Time to Play, Time to Fuck - FuckMe
91.00
Cosmilego.pl
tajemnicza gra erotyczna z elementami kamasutry
155.00
Sexshop112.pl

Parametry

Producent:boss of toys
Kategoria:Gadżety erotyczne

Opis

FUCKME to jedna z wielu psotnych gier z kolekcji „XXX-ME" autorstwa Tease & Please. Jest skierowany do dwóch romantycznych partnerów i oferuje mnóstwo zabawy i nieskończone możliwości fantazji.

Ta gra pozwala odkryć pozycje, które niekoniecznie są oczywiste, lecz mogą być niesamowicie dobre. Zawarte w nim parametry pomogą rozpalić i / albo rozszerzyć wzajemną przyjemność, wysyłając iskry.

Pudełko posiada następujące cechy: miłosny pierścionek, wibrujący miłosny pierścionek i pakiet erotycznych kości. Ponadto gra mieści sześć książeczek zadań w dziesięciu językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, holenderskim, polskim, rosyjskim, włoskim, szwedzkim i norweskim. Wreszcie, ta gra gromadzi pełną talię kart z 52 niezapomnianymi pozycjami Kama Sutry.

Zaryzykuj i daj się zaskoczyć różnymi zadaniami, które skupiają się na obopólnej przyjemności. Każda pozycja ma swoje niepowtarzalne mocne strony, zapewniając dopełniającą stymulację określonych miejsc. Co więcej, sprawią, że będziesz nad wyraz giętki. Tease & Please życzy Wam dwojga dużo radosnej przyjemności!

niedługo mówiąc, FUCKME jest absolutną koniecznością dla każdego, kto chce eksperymentować z najróżniejszymi oszałamiającymi pozycjami, korzystając z zawartych w nim atrybutów.

mieści:
- 6 ekscytujących broszur z zadaniami w dziesięciu językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, holenderskim, polskim, rosyjskim, włoskim, szwedzkim i norweskim.
- Pierścień koguta
- Wibrujący pierścień koguta
- Grać w karty

rozmiar pudełka:
15x15 cm