ARM BAND UNIWERSALNY POKROWIEC GSM NA RAMIE mix kolorów ARM BAND UNIWERSALNY POKROWIEC GSM NA RAMIE mix kolorów promocja 2021

Cena19.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Crystal Lashes

Parametry

Producent:
Kategoria:Gadżety

Opis

Pokrowiec dla osób, które chcą posiadać przy sobie telefon w czasie wspinaczki, jazdy na rowerze, czy biegania. Pokrowiec Arm Band można przytwierdzić do ramienia.
konkretne wykonanie i dobrej klasy materiały powodują, iż telefon jest właściwie broniony, a sposób mocowania do ramienia użytkownika jest pomyślany tak, żeby nie krępował ruchów i jednocześnie zapobiegał zsunięcie się etui.
Smartfon wsuwany jest do kieszonki, ukrytej za klarownym, nieprzemakalnym tworzywem. Opaska zaciskowa, za sprawą wielu trybów, może być przypasowana do każdego ramienia.
Etui Armband dedykowany jest dla ludzi lubiących sobie aktywny tryb życia. Nie utrudnia ruchów obręczy ramienia, dając pełen komfort w jego użytkowaniu i prędki dostęp do urządzenia. Trafne wycięcia umożliwiają bezproblemowe podłączenie zestawu słuchawkowego. Armband ma zapięcie typu „rzep, i elastyczny pas mocujący, dzięki temu daje sięzbratać do niemal każdej wielkości ramienia.