Drewniana muszka S59 (5907614691486) promocja 2023

Cena69.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie niwatch.pl

Parametry

Producent:Niwatch
Kategoria:Gadżety

Opis

Drewniana muszka S59 to dodatek, który uzupełni każdą stylizację, czyniąc ją wyjątkową. Może być perfekcyjną alternatywą dla tradycyjnego krawata czy zwykłej muszki. Założysz ją równocześnie do biurowej koszuli, jak i do garnituru, na obszerne wyjście.

Drewniana muszka – konwencjonalny dodatek w nowoczesnej wersji

Drewniany gadżet ożywi Twoją stylizację, sprawiając, że nabierze ona niezwykłej świeżości. Klasyczna muszka w wersji drewnianej zyskuje niecodzienny wygląd. Przykuje wzrok, choć jednocześnie nie będzie wyglądać zbyt nachalnie. Taki drewniany dodatek pokaże, że masz ciekawy gust. Z powodzeniem zastąpi zwykłą muszkę czy krawat i może stać się ulubionym dodatkiem, jaki wynajdzie się w Twojej szafie. Niewątpliwie założysz ją jeszcze mnóstwo razy - będzie towarzyszyć Ci w trakcie różnorodnych ważnych uroczystości.

komfortowa drewniana muszka jest komfortowa w użytkowaniu

Czy wiesz, że drewniane muszki są bardzo komfortowe? Nie musisz męczyć się przy ich zakładaniu – zapomnij o problemach, z którymi głównie kojarzy się wiązanie krawata. Drewniana muszka jest bardzo prosta w stosowaniu – wystarczy założyć ją na szyję i przymocować przy pomocy komfortowej, gumowej taśmy. Pokochasz ją od razu! Drewniana muszka jest zapakowana w spektakularne, drewniane opakowanie, które może później służyć Ci do jej przechowywania. Gadżet znakomicie stanie na wysokości zadania także w roli prezentu.