Muzyczna poduszka dla pary marki Froster promocja 2024

Cena129.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Godstoys.pl

Parametry

Producent:Froster
Kategoria:Gadżety
Rodzaj muzyczne

Opis

Od nadzwyczajnego prezentu lepszy może być tylko upominek, który sprawi radość nie jednej, a dwóm osobom równocześnie. A jeszcze lepiej, gdy jedną z tych osób jesteś Ty sam.:) Takim prezentem jest Muzyczna Poduszka dla Pary, która - zamiast jednego - ma zastosowane dwa głośniki, a do tego zagwarantuje parze bliskość i wygodę. Muzyczna Poduszka dla Pary jest wyekwipowana w przejściówkę w profilu serca (niewiele znaczący jack 3,5mm), która nie tylko pozwala słuchać muzyki z jednego źródła, lecz też podkreśla romantyczny charakter prezentu. A ponieważ nawet w każdym związku czasem konieczna jest odrobina niezależności, głośniki w Muzycznej Poduszce mogą działać w dodatku oddzielnie - wystarczy tylko odłączyć przejściówkę. Muzyczną Poduszkę dla Pary można podarować swojej drugiej połówce na każdą okazję: Walentynki, rocznicę czy urodziny - taki podarek będzie stale przypominać o łączącym Was uczuciu. To także zapadający w pamięć dodatek do prezentu ślubnego, który nie ma szans stać się przedmiotem sporów. Toperfekcyjny prezent dla pary młodych rodziców - nasza poduszka pozwoli im na wspólne słuchanie muzyki bez ryzyka obudzenia malucha.

  • W poduszce znajdują się dwa głośniki. Do zestawu dołączono przejściówkę w kształcie serca, która pozwala na słuchanie muzyki z jednego źródła. Głośniki mogą działać również niezależnie od siebie. Dźwięki wydobywające się z głośnika są słyszalne tylko dla osoby przytulonej do poduszki. Głośność dźwięku jest prosto sterowana ze źródła muzyki. Głośnik w środku poduszki jest niewuczuwalny w trakcie snu. Nie wymaga dopełniającego zasilania, czerpie energię z odtwarzacza. Posiada wtyk 3,5 mm (znikomy jack
  • standardowa końcówka do wszelkich odtwarzaczy muzycznych). Pozwala na słuchanie muzyki, audiobooków i naukę języków obcych. Materiał: mikrofibra. Wypełnienie: włókno silikonowe (sztuczny puch). Wymiary: 70 cm (długość), 45 cm (szerokość). Praktyczne opakowanie z rączką, które ułatwia przechowywanie produktu. Rozmiary w opakowaniu: 18,0 x 38,0 x 60,0 (cm). Waga: 1,10 kg. Wytworzono w Polsce.