Telforceone hand fidget spinner czarny >> promocje - neoraty - szybka wysyłka - darmowy transport od 99 zł! promocja 2021

Cena12.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:TELFORCEONE
Kategoria:Gadżety

Opis

FIDGET SPINNER to antystresowa zabawka, która podbija świat w oszałamiającym tempie. Równocześnie dzieci jak i dorośli, nie mogą się od niej oderwać.

Spinner to śladowe urządzenie składające się z łożyska i ramion wytworzonych z wytrzymałego plastiku. Zabawa polega na wprawieniu gadżetu w szybki ruch obrotowy za pomocą palców dłoni. Fidget spinner można także podrzucać, przekładać z ręki do ręki i wykonywać zróżnicowane sztuczki.

Ta ręczna zabawka jest świetna ponadto dla dorosłych! Najnowszy antystresowy gadżet pomoże Ci zachować jasność umysłu i sprawi, iż łatwiej się skoncentrujesz. W dodatku ze spinnerem będzie Ci łatwiej zabić wolny czas! Ten nieznaczny, niepozorny gadżet oszałamia prostotą i daje okazję do oderwania się od codziennych obowiązków.

Fidget Spinner jest super lekki i wyjątkowo nieduży, dzięki temu zabierzesz go wszędzie ze sobą. Do szkoły, do pracy, do samolotu od teraz Twój gadżet będzie zawsze z Tobą! Dzięki nadzwyczajnemu wykonaniu oferowany spinner ma niezwykle szybką szybkość i czas kręcenia.

atuty towaru:

· perfekcyjny dla osób poszukujących skupienia.

· Pomaga zwalczyć stres

· Wykończenie trwałym tworzywem polimerowym

· Stalowe łożyska wysokoobrotowe powiększają solidność urządzenia

· Długość kręcenia 60- 70 sekund