Baseus One-Handed Gamepad | Bezprzewodowy kontroler do gier pad do telefonu bluetooth - Gamepad (6953156216419) promocja 2020

Cena129.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie HURTEL

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Gamepady
Platforma Xbox One
Łączność bezprzewodowy
Kolor niebieski, czarny

Opis

Gra na konsoli wymaga dynamizmu i zręczności. Teraz możesz prowadzić ją jedną ręką z pomocą pada Baseus GAMO Mobile Game One-Handed Gamepad. To nakładka, którą z powodzeniem obsłużysz bez pomocy drugiej rąk. Rozmieszczenie klawiszy, użyteczna budowa, kompaktowy wymiar i niewiele znacząca waga — to wszystko powoduje, iż trzymanie urządzenia jest komfortowe i nietrudny dostęp do każdego przycisku.

Specyfikacja:

  • firma: Baseus
  • Materiał: PC + silikon
  • wymiar: 84,7x58,2x26,1mm
  • Waga: 57 gramów
  • objętość baterii: 340mAh/3,7V
  • Wejście: 5V/500mAh
  • Prąd znamionowy: 35mA
  • Nazwa sieci bezprzewodowej: dla iP: GA05-IOS, dla Android: GA05-And

Dla początkujących i progresywnych

Bez względu na to, czy zaczynasz swoją przygodę z gamingiem, czy jesteś już bardziej zaawansowanym graczem. Nakładka będzie Twoim asystentem w trakcie gry i zapewni Ci wyśmienitą kontrolę nad jej przebiegiem. Możesz sam zaprogramować klawisze,rozszerzyć funkcjonalność pada. Podłączony z jednej strony nie zasłania widoczności na ekranie. Z drugiej będziesz prowadzić rozgrywkę, klikając standardowo w ekran smartfona. Pozwoli Ci to na szybkie reakcje — wstawanie, unikanie i zmiany pozycji w sposób dynamiczny.

Klawisze

Przemyślany rozkład klawiszy pozwala na obsługę jedną ręką. Dosięgniesz wygodnie każdego z siedmiu przycisku, bez zmieniania ustawienia dłoni. Zaprogramuj je zgodnie ze swymi osobistymi preferencjami, tak, aby obsługa była bardziej płynna i instynktowna. Ponadto producent zaopatrzył pad w pięciowymiarowy joystick. Liniowa zmiana poziomów w zakresie od 0 do 255 umożliwia jeszcze skrupulatniejsze przemieszczanie się po planszy. Uniki, podskoki, bieganie, przyspieszanie, zwalnianie, strzelanie i celowanie we wroga — to wszystko dzieje się w ułamkach sekund!

Brak opóźnień

Nakładka w sposób bezprzewodowy łączy się z urządzeniem. Dzięki zaimplementowaniu technologii bluetooth 4.0 zapewnia szybkie przesyłanie sygnału i natychmiastową reakcję na wydawane polecenia. W komunikacji nie ma opóźnień, co zezwala na strategiczne oraz szczególnie dokładne przeprowadzanie rozgrywki.

wyjątkowe doznania

Kontroler Baseus wygląda istotnie designersko. Jest wąski, kompaktowy i lekki, kompatybilny z postępowymi smartfonami. Taka kompozycja powoduje, że dłoń nie męczy się choćby w czasie długiej i intensywnej rozgrywki. To zasługa minimalnego wymiaru o funkcjonalnej konstrukcji oraz wagi wynoszącej mniej niżeli 57 gramów (co odpowiada masie dwóch przeciętnych etui na telefon).

Wokół rockera umieszczone jest podświetlenie LED w energetyzującym kolorze pomarańczowym. Pulsujące światło pobudza zmysły i sprawia, że rozgrywka jest bardziej żywiołowa i utrzymuje wysokie tempo.

Wytrzymała bateria

W tym padzie marka zastosował solidną baterię litową o obszerności 340 mAh. Oznacza to, że po pełnym naładowaniu może pracować stale nawet poprzez 12 godzin!

Kompatybilność

Ten gadżet jest kompatybilny z urządzeniami, które pracują na systemie Android (połączenie za pośrednictwem aplikacji) i iP (Udian APP Keys).

Pod względem rozmiaru, gadżet Baseus pasuje do wielu popularnych obecnie na rynku modeli telefonów. To osiągalne dzięki funkcji powiększania, która pozwala powiększyć jego szerokość w zakresie 73 do 86mm. Naciśnij i płynnym ruchem dostosuj nakładkę do pokrywy, żeby zamocować ją mocno, bez ryzyka wypadnięcia urządzenia podczas gry.