Baseus SW Motion Sensing | Gamepad kontroler bezprzewodowy bluetooth do Nintendo Switch promocja 2020

Cena129.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie HURTEL

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Gamepady
Łączność bezprzewodowy
Kolor niebieski, czarny

Opis

Dla jeszcze lepszych doznań w trakcie gry na Nintendo Switch zaopatrz się w klarowny wibrujący gamepad marki Baseus. Przezroczysta pokrywa pozwala podziwiać całą misterną konstrukcję pada, poprzez co cały gadżet wygląda niezwykle designersko. To towar, który nie tylko udoskonala odbiór wizualny, lecz też poprawia jakość rozgrywki. To zasługa niewielkiej wagi, pokaźnej mocy oraz poręcznie rozlokowanych przycisków.

Specyfikacja:

  • firma: Baseus
  • Materiał: PC
  • pojemność baterii: 500 mAh / 3,7 V
  • Wejście: typ-C, 5V 550mAh
  • wymiar: 156,2 mm x 101 mm x 64,8 mm
  • Waga: 207,5g

Poziom wibracji

W zależności od swoich preferencji możesz ustawić intensywność wibracji na jednym z trzech poziomów lub w pełni je wyłączyć. Podczas rozgrywki pad może wibrować z pełną mocą, lecz też ograniczyć ją do 75% czy 30%.

Somatosensoryka

Dla bardziej intuicyjnej gry, ten artykuł posiada sześcioosiowy żyroskop z precyzyjnym algorytmem śledzenia ruchu. To nieocenione wsparcie dla gracza, któremu zależy na prędkim obieraniu celów, skręcaniu, bieganiu, a także utrzymywaniu wysokiego poziomu rozgrywki na polu bitwy. Ani na chwilę nie stracisz czujności ani kontroli nad jej przebiegiem.

Przemyślana kompozycja

Pad został zbudowany w taki sposób, abyś mógł obsługiwać go wygodnie i instynktownie. Wygodna konstrukcja powoduje,doskonale leży w dłoniach, nie wyślizguje się i nie wypada. Główne przyciski rozlokowane są symetrycznie, dzięki temu włączanie ich następuje niemal samoczynnie. Odległość między najważniejszymi wynosi 1,2mm, a siła nacisku to 100 g.

Gadżet zostałzaopatrzony w przycisk turbo, który powiększa szybkość poszczególnych operacji umożliwiając Ci przyjąć jeszcze lepszą pozycję i zareagować szybciej, a także bardziej precyzyjnie. Możliwość użycia kompilacji przycisków pozwala Ci uwolnić ręce.

potężne i wytrzymałe przyciski na padzie są w stanie wytrzymać nawet milion naciśnięć.

Obsługa bezprzewodowa

Chcesz swobody w trakcie grania? Połącz się ze smartfonem, tabletem lub innym nośnikiem, korzystając z bluetooth. Maksymalny dystans od pada powinien wynieść maksymalnie 10 metrów. Gwarantuje to stabilność połączenia, a także brak opóźnień w przesyłaniu sygnału.

Kontroluj poziom naładowania

Nie daj się zaskoczyć ani powstrzymać rozładowanej baterii, która przerwie pasjonującą rozgrywkę. Ukryta pod transparentną obudową dioda LED oznajmia konieczność ładowania. Gdy bateria będzie pełna (550mAh) wówczas lampka zgaśnie. Migająca wolno oznacza wyładowanie. Gadżet jest wyposażony w modny obecnie port typu-C.

Na szczęście samo ładowanie urządzenia trwa tylko 2 godziny i po tym czasie możesz radować się bez przeszkód choćby 8 godzinami gry!