Logitech Drążek zmiany biegów driving force shifter (5099206057661) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Logitech Drążek zmiany biegów driving force shifter (5099206057661) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Logitech Driving Force Shifter
169.00
OleOle!
-23%
Logitech Driving Force Shifter
169.00
RTV EURO AGD
Drążek zmiany biegów LOGITECH Driving Force Shifter
219.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:LOGITECH
Kategoria:Gamepady
Kolor czarny

Opis

ShifterModuł przekładni do kierownic G29 i G920 Uzyskaj lepsze wrażenia w trakcie ścigania się, dodając do fotela wyścigowego możliwość realistycznej zmiany biegów. Logitech® Driving Force™ Shifter to nadzwyczajna przekładnia biegów do kierownic wyścigowych G29 i G920, która jest przeznaczona do symulacji wyścigów.

Drążek z mocnej stali i ręcznie szytą skórą o wysokiej jakości został wykonany pod kątem precyzyjnego ścigania się i długowiecznej bezawaryjności. 6 przełożeń w układzie litery H przesuwa się płynnie i wydaje odgłos kliknięcia po zmianie każdego biegu, co pozwala na płynną i staranną zmianę biegów w trakcie pokonywania ostrych zakrętów i długich prostych.

Technologiedla realizmu Bezkompromisowa kompozycja. Dla najmocniej wymagających. Graj na konsoli i na komputerze PCW połączeniu z kierownicami G29 albo G920 działa z konsolami i komputerem PC. Dodaj moduł przekładni do swojej kierownicy, a już nigdy nie będziesz chciał ścigać się bez niego.

Kierownice G29 i G920 Driving Force obsługują także wybrane gry na komputerach PC. ZAPROJEKTOWANY DO KIEROWNIC WYŚCIGOWYCH G29 I G920Zawsze wrzucaj właściwy bieg w odpowiednim momencie. Moduł przekładni biegów Driving Force™ Shifter pozostał zaprojektowany do współpracy z kierownicami wyścigowymi G29 i G920 Driving Force, żeby wzbogacić wrażenia w najnowszych grach na komputer i konsolę.

Dodaj moduł przekładni biegów Driving Force Shifter do kierownicy wyścigowej, żeby uzyskać bardziej realistyczne doznania. 6 PRZEŁOŻEń Z WCISKANYM BIEGIEM WSTECZNYMPrzyspieszaj produktywnie na każdym biegu.

Drążek zmiany biegów o 6 przełożeniach w układzie litery H przesuwa się płynnie i wydaje odgłos kliknięcia po zmianie każdego biegu, co pozwala na płynną i precyzyjną zmianę biegów podczas pokonywania ostrych zakrętów i długich prostych.

ergonomia i responsywność Bez kompromisów na żadnym polu. WYSOKIEJ JAKOŚCI kompozycja Ścigaj się komfortowo i z pewnością siebie BEZPIECZNE MOCOWANIE Moduł nie przesuwa się podczas zmiany biegów Opinie Mediów Redaktorzy o testowanym sprzęcie "Skrzynia to wyjątkowo dobra rzecz, która wyraźnie uprzyjemnia rozgrywkę." "prawidłowy Boże, co za sprzęt!" "Nie mam żadnych wątpliwości, że po dłuższym czasie użytkowania tutaj nic nie powinno się stać" Logitech Shifter Moduł przekładni do kierownic G29 i G920 Play Advanced