Gamepad Logitech F310 G-Series promocja 2022

Cena129.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:LOGITECH
Kategoria:Gamepady
Platforma PC
Łączność przewodowy
Kolor czarny

Opis

Obsługa wielu gier - graj w hity i tradycyjne gry
Możesz grać w gry przeniesione z konsoli z ich trybem sterowania lub przyjąć bardziej zrelaksowaną pozycję w trakcie zabawy w grach komputerowych. Kontroler F310 zagwarantuje prostą konfigurację i obsługę w ulubionych grach dzięki trybom XInput/DirectInput — są to dwa najpopularniejsze standardy wejściowe.

Steam Big Picture- graj na telewizorze
Sparuj kontroler F310 z interfejsem Big Picture i korzystaj z serwisu Steam, oglądaj zasoby Internetu, graj w gry i wykonuj inne funkcje, siedząc na wygodnej kanapie. Przenieś całą bibliotekę gier Steam do salonu, chwyć kontroler F310, usiądź wygodnie i zacznij się bawić.

Znany układ konsoli - weź do ręki i graj
Znajomy układ pozwala intuicyjnie wykonywać wszystkie działania. Możesz natychmiast rozpocząć rozgrywkę. Kontroler F310 został zaprojektowany pod kątem sterowania przypominającego konsole, a pokrywa wywodząca się z konwencjonalnej konstrukcji powoduje,pasuje do ręki jak rękawiczka.

nieszablonowa konsola D-pad z 4 przełącznikami
typowe konsole D-pad spoczywają na pojedynczym punkcie obrotowym, co sprawia nieprecyzyjne sterowanie. Nasza konsola D-pad przesuwa się na czterech oddzielnych przełącznikach, żeby zapewnić lepszą reakcję i sprzężenie zwrotne.

Prosta instalacja, prosta obsługa - przystosuj do swych potrzeb
Zmieniaj charakterystyczne polecenia lub dopasuj kontroler F310 do grania w nieobsługiwanych grach przy użyciu oprogramowania profilującego firmy Logitech. Przyciski i elementy sterujące są w pełni programowalne, a do tego mogą imitować polecenia wykonywane z zastosowaniem klawiatury i myszy.

przewód 1,8 m
Relaksuj się w wygodnej odległości od monitora albo wykonaj taniec zwycięstwa. A najlepiej zrób obie te rzeczy.

komfortowy chwyt - dobranie do dłoni
Prowadź długie sesje grania w wygodnych warunkach dzięki gładkim krzywiznom i gumowym uchwytom o naturalnych konturach.