Gamepad ps3/pc usb "trooper" biało/czarny marki Esperanza promocja 2022

jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:ESPERANZA
Kategoria:Gamepady
Platforma PC
Kolor biały, czarny

Opis

 GAMEPAD do PS3 i PC ESPERANZA TROOPER użyteczny gamepad z wibracjami do komputerów PC i konsol PS3 rewelacyjnie współpracuje z progresywnymi grami łatwa instalacja użyteczny zarys upraszcza trzymanie i nie powoduje zmęczenia rąk w czasie gry.

Długi przewód 1,7m 2 analogowe manipulatory 12 przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach) 2 tryby pracy (analogowy i cyfrowy) 8 kierunkowy krzyżak SILNIKI WIBRACYJNE budujeją dopełniające efekty generowane przez gry.

Wymaga złącza USB 2.0 Zgodny z systemami: Windows Me, Windows XP, Windows 2000 SP4, Windows Vista, Windows 7/8/10 wygodnY I użytecznY GAMEPAD praktyczny gamepad z wibracjami do: PlayStation 3 Komputerów PC notebooków znakomicie współpracuje z zaawansowanymi grami.

użyteczny kształt upraszcza trzymanie i nie powoduje zmęczenia dłoni w czasie gry! najbardziej komfortowY, intuicyjnY kontroler, jaki kiedykolwiek zaprojektowano. Teraz jest jeszcze LEPSZY! WSZYSTKIE koniecznE PRZYCISKI 2 analogowe manipulatory 12 przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach) 2 tryby pracy (analogowy i cyfrowy) 8 kierunkowy krzyżak WIBRACJE Silniki wibracyjne generujeją dopełniające efekty generowane przez gry.

SPECYFIKACJA technicznA Producent: Esperanza Model: Trooper praktyczny gamepad z wibracjami do komputerów PC i PS3 świetnie współpracuje z nowoczesnymi grami. Nietrudna instalacja. Ergonomiczny kształt usprawnia trzymanie i nie sprawia zmęczenia rąk w czasie gry.

2 analogowe manipulatory 12 przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach) 2 tryby pracy (analogowy i cyfrowy) 8 kierunkowy krzyżak Silniki wibracyjne tworzyją uzupełniające efekty generowane przez gry.

Wymaga złącza USB 2.0. Zgodny z systemami: Windows Me, Windows XP, Windows 2000 SP4, Windows Vista, Windows 7/8/10...