Gamepad PS3/PC USB Esperanza "Trooper" czarny promocja 2021

jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:ESPERANZA
Kategoria:Gamepady
Platforma PC
Kolor czarny

Opis

 GAMEPAD do PS3 i PC ESPERANZA TROOPER ergonomiczny gamepad z wibracjami do komputerów PC i konsol PS3 świetnie współpracuje z progresywnymi grami przystępna instalacja funkcjonalny zarys ułatwia trzymanie i nie sprawia zmęczenia rąk w czasie gry.

Długi przewód 1,7m 2 analogowe manipulatory 12 przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach) 2 tryby pracy (analogowy i cyfrowy) 8 kierunkowy krzyżak SILNIKI WIBRACYJNE wytwarzają dodatkowe efekty generowane przez gry.

Wymaga złącza USB 2.0 Zgodny z systemami: Windows Me, Windows XP, Windows 2000 SP4, Windows Vista, Windows 7/8/10 wygodnY I praktycznY GAMEPAD funkcjonalny gamepad z wibracjami do: PlayStation 3 Komputerów PC laptopów rewelacyjnie współpracuje z zaawansowanymi grami.

praktyczny zarys ułatwia trzymanie i nie sprawia zmęczenia dłoni w czasie gry! najbardziej wygodnY, intuicyjnY kontroler, jaki kiedykolwiek zaprojektowano. Teraz jest jeszcze LEPSZY! WSZYSTKIE niezbędnE PRZYCISKI 2 analogowe manipulatory 12 przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach) 2 tryby pracy (analogowy i cyfrowy) 8 kierunkowy krzyżak WIBRACJE Silniki wibracyjne wytwarzają uzupełniające efekty generowane przez gry.

SPECYFIKACJA technologicznA Producent: Esperanza Model: Trooper praktyczny gamepad z wibracjami do komputerów PC i PS3 wspaniale współpracuje z progresywnymi grami. Nietrudna instalacja. Praktyczny zarys ułatwia trzymanie i nie powoduje zmęczenia dłoni w czasie gry.

2 analogowe manipulatory 12 przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach) 2 tryby pracy (analogowy i cyfrowy) 8 kierunkowy krzyżak Silniki wibracyjne generujeją dopełniające efekty generowane poprzez gry.

Wymaga złącza USB 2.0. Zgodny z systemami: Windows Me, Windows XP, Windows 2000 SP4, Windows Vista, Windows 7/8/10...