Gamepad ps3/pc/xbox one/android usb "captain" czarny marki Esperanza promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie Gamefinity - Gry i Konsole

Parametry

Producent:Esperanza
Kategoria:Gamepady
Platforma PC
Kolor czarny, zielony

Opis

No i padło na ten pad Jaki pad wybrać by nie żałować potem? Jeżeli lubisz grać na kompie to bezspornie warto mieć w domu kontroler, a na jakie pady do PC warto dziś zwrócić uwagę? W sklepach jest mnóstwo najróżniejszych modeli i wszystkie one na pierwszy rzut oka wydają się takie same.

Ale nie są i dlatego warto przyjrzeć się bliżej paru widocznym szczegółom. Na łączność (przewodowa i bezprzewodowa),układ przycisków ( symetrycznie ułożone gałki lub asymetrycznie), kompatybilność ( PS4, Xbox One, PC),ergonomię ( waga, pokrywa, nakładki) i dopełniające funkcje (wibracje, podświetlenie).

I bezspornie odradzamy patrzenie tylko i wyłącznie na cenę. Okazje cenowe bywają zwodnicze. Z takim padem wygrasz wszystkie gry demonstrujemy użyteczny gamepad do konsol XBOX 360, a także do komputerów PC.

doskonale współpracuje z nawet najszczególniej nowoczesnymi grami. Praktyczny kształt pada ułatwia trzymanie i nie zmęczy dłoni w czasie najdłuższej Twojej gry. Silniki wibracyjne generujeją uzupełniające efekty, które są generowane przez gry.

Pad obsługuje platformy: Android, PC, Playstation 3, Xbox One, Vista 7,8,10. Gamepad USB PC/PS3/XBOX GX660 Captain jest szczególnie prosty w instalacji, wymaga tylko złącza USB 2.0. Pan ma dwa analogowe manipulatory, dwanaście przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach),8 kierunkowy krzyżak.

Pracuje w dwóch trybach -analogowym i cyfrowym. W zestawie przewód USB długości 175 cm.