Gamepad Tracer Gamepad TRACER Lizard PC/PS3/XINPUT - TRAJOY45206 Darmowy odbiór w 19 miastach!, TRAJOY45206 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Gamepad Tracer Gamepad TRACER Lizard PC/PS3/XINPUT - TRAJOY45206 Darmowy odbiór w 19 miastach!, TRAJOY45206 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 44.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Kontroler TRACER Lizard (PC/PS3/XINPUT)
44.90
ELECTRO.pl
Gamepad TRACER Lizard
54.90
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Tracer
Kategoria:Gamepady
Platforma PC

Opis

Gamepad Tracer Lizard
Doświadcz akcji jak nigdy wcześniej


Ruszaj do bitwy

Tracer Lizard to gamepad, który zapewni Ci osiągnięcie przewagi nad przeciwnikami. Dzięki kompatybilności z platformami takimi jak konsola Playstation 3, PC i urządzenia z systemem Android (poprzez OTG), zagrasz w swoje ulubione gry, niezależnie od tego na jakim sprzęcie grasz.

Przewaga nad rywalami

Dzięki 16 przyciskom funkcyjnych, 2 nieszablonowym drążkom analogowym, 4 kierunkowemu dualpadowi, w które został wyekwipowany Lizard sprawi, że możesz cieszyć się wyjątkowy sposób modnymi grami jak i aplikacjami. Design gamepada, to nie tylko nieszablonowy wygląd, ale też wygoda w trakcie wielkogodzinnych rozgrywek. Dodatkowymi zaletami, które doceni każdy gracz, w jakie został wyposażony gamepad to funkcja Turbo, możliwość pracy w trybie cyfrowym i analogowym a także wibracje.