Joypad LOGITECH F710 promocja 2021

Cena179.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:LOGITECH
Kategoria:Gamepady
Platforma PC
Łączność bezprzewodowy
Kolor niebieski, czarny, srebrny

Opis

Połączenie bezprzewodowe w paśmie 2,4 GHz - Podłącz i zapomnij
Pozbądź się kabla i ciesz się swobodą — granie bez przewodów. Po prostu podłącz nanoodbiornik do portu USB, aby korzystać z szybkiej transmisji informacji w paśmie 2,4 GHz praktycznie bez opóźnień, przerw albo zakłóceń.

Podwójne silniki wibracyjnego sprzężenia zwrotnego* - Poczuj grę
Odkryj nowy poziom sprzężenia zwrotnego, które możesz poczuć po każdym trafieniu, wybuchu lub eksplozji w grach obsługujących tę funkcję.
* Wymagana jest instalacja oprogramowania dla trybu DirectInput

Obsługa wielu gier - Graj w hity i klasyczne gry
Możesz grać w gry przeniesione z konsoli z ich trybem sterowania albo przyjąć bardziej zrelaksowaną pozycję podczas zabawy w grach komputerowych. Kontroler F710 zapewnia prostą konfigurację i obsługę w ulubionych grach dzięki trybom XInput/DirectInput — są to dwa najpopularniejsze standardy wejściowe.

Steam Big Picture - Graj na telewizorze

Sparuj kontroler F710 z interfejsem Big Picture i korzystaj z serwisu Steam, oglądaj zasoby Internetu, graj w gry i wykonuj inne funkcje, siedząc na komfortowej kanapie. Przenieś całą bibliotekę gier Steam do salonu, chwyć kontroler F710, usiądź wygodnie i zacznij się bawić.

unikatowa konsola D-pad z 4 przełącznikami - Obrotowa konsola D-pad

standardowe konsole D-pad spoczywają na pojedynczym punkcie obrotowym, co może być przyczyną nieprecyzyjnego sterowania. Nasza konsola D-pad przesuwa się na czterech oddzielnych przełącznikach, żeby zapewnić udoskonaloną reakcję i sprzężenie zwrotne.

Znany układ konsoli - Weź do ręki i graj
Znajomy układ pozwala instynktownie rozpocząć grę bez czasu niezbędnego na naukę. Kontroler F710 został zaprojektowany pod kątem sterowania przypominającego konsole, a obudowa wywodząca się z tradycyjnej konstrukcji sprawia,pasuje do ręki jak rękawiczka.

Prosta instalacja, prosta obsługa - przystosuj do swych potrzeb

Zmieniaj typowe polecenia lub dostosuj kontroler F710 do grania w nieobsługiwanych grach przy użyciu oprogramowania profilującego marki Logitech. Przyciski i komponenty sterujące są w pełni programowalne, a do tego mogą imitować polecenia wykonywane z wykorzystaniem klawiatury i myszy.

wygodny chwyt - dostosowanie do dłoni
Prowadź długie sesje grania w wygodnych warunkach dzięki gładkim krzywiznom i gumowym uchwytom o naturalnych konturach.


Pozostałe cechy
dane o gwarancji:- Trzyletnia ograniczona gwarancja na sprzętWymagania systemowe:- Windows 8, Windows 7 albo Windows Vista- Połączenie internetowe do opcjonalnego pobrania oprogramowania** Wymagana jest instalacja oprogramowania dla trybu DirectInput