Nintendo Kontroler switch joy-con pair neon zielony/różowy (0045496430795) promocja 2021

Cena299.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:NINTENDO
Kategoria:Gamepady
Kolor zielony, różowy

Opis

Wszechstronne Joy-Cony proponują dużo zaskakujących sposobów cieszenia się nimi. Dwa Joy-Cony mogą być użytkowane niezależnie w każdej rąk, albo razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu Joy-Con.

Można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie przenośnym albo dzielić się nimi z przyjaciółmi,radować się rozgrywką dla dwóch graczy. Każdy Joy-Con ma pełny pakiet przycisków i może być wykorzystywany jako cały kontroler.

W każdym znajduje się także przyspieszeniomierz i żyroskopowy sensor ruchu, co zezwala na niezależne od siebie ruchy prawym i lewem Joy-Conem. Na lewym Joy-Conie znajduje się przycisk Capture Button, który gracze mogą wcisnąć,momentalnie wykonać zrzut ekranu swojej rozgrywki i podzielić się nim ze znajomymi w mediach społecznościowym.

W prawym Joy-Conie znajduje się czytnik NFC, co zezwala na interakcję z figurkami amiibo oraz czujka ruchu IR, który potrafi rozpoznać odległość, , a także ruch przedmiotów znajdujących się w pobliżu dla specjalnie zaprojektowanych gier.

Przykładowo, potrafi on powiedzieć, jak daleko znajduje się ręka gracza i, czy gracz demonstruje nią papier, kamień czy nożyce. Oba Joy-Cony mają progresywne wibracje HD, które umożliwiają odczucie delikatnych, prawdziwszych aniżeli kiedykolwiek wibracji w kompatybilnych grach.

Efekt jest tak szczegółowy, że gracz może, przykładowo, poczuć wibracje pojedynczych kostek lodu, potrząsając Joy-Conem. Dzięki wibracjom HD będziecie mogli zaznać poziomu realizmu niemożliwego do odczucia wcześniej, przy pomocy jedynie obrazów i dźwięków....