Sony dualshock 4 v2 biały promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Sony dualshock 4 v2 biały oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 239.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Sony DualShock 4 v2 (biały)
239.00
RTV EURO AGD
-4%
Kontroler SONY DualShock 4 V2 Biały
239.00
ELECTRO.pl
-4%
Sony DualShock 4 v2 (biały)
239.00
OleOle!
Kontroler bezprzewodowy SONY PlayStation DUALSHOCK 4 v2 Biały
249.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Gamepady
Platforma Playstation 4
Łączność bezprzewodowy
Kolor biały

Opis

PS4. Zaprojektowane na nowo
Rewolucja w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad nową generacją gier, korzystając z przeprojektowanego kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4, który gwarantuje doskonałą precyzję. Opracowany na nowo panel dotykowy pozwala dojrzeć z góry pasek świetlny. Kontroler ma matowe wykończenie i jest najbardziej poręcznym, intuicyjnym sposobem gry – a ponadto kupisz go w szerokiej gamie odcieni.

Nowy sposób gry. Nasze najkorzystniejsze dzieło

Poznaj główne funkcje kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4.

Przycisk SHARE
Uchwyć i pokaż światu swoje najkorzystniejsze chwile za dotknięciem jednego przycisku. Przesyłaj klipy i zrzuty ekranu z gier bezpośrednio z systemu PS4 albo transmituj rozgrywkę na żywo, nie przerywając gry.

Panel dotykowy
Jeszcze bardziej dokładna kontrola dzięki zintegrowanemu panelowi dotykowemu, który pozwala zobaczyć pasek świetlny i dodaje nowego wymiaru grom.

Bezprzewodowy adapter USB
Kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 możesz teraz podłączyć do swego komputera PC albo Mac za pomocą bezprzewodowego adaptera USB. W ten sposób uzyskasz rozszerzoną kontrolę nad kompatybilnymi aplikacjami, takimi jak Gra zdalna na PS4.

sprawdź przyszłość. PlayStation VR
Wchodź w interakcję ze swym otoczeniem dzięki ruchom kuli świetlnej na kontrolerze, która jest obserwowana przez PlayStation Camera. W ten sposób możesz z rewelacyjną precyzją poznawać świeże światy na PlayStation VR.


Pozostałe parametry

- Panel dotykowy pojemnościowy
- Żyroskop 3-osiowy
- Akcelerometr 3-osiowy
- Wibracje
- zastosowany głośnik mono
- Wyjście słuchawkowe
- Łączność Bluetooth 2.1 + EDR W
- budowany akumulator litowo-jonowy o objętości 1000 mAh
- sensor Light Bar umożliwiający konsoli wykrywanie położenia pada