Zestaw garnków GERLACH Brava 8 elementów + DARMOWY TRANSPORT! (5901035998179) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Zestaw garnków GERLACH Brava 8 elementów + DARMOWY TRANSPORT! (5901035998179) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 255.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Zestaw garnków GERLACH Brava (8 elementów) DARMOWY TRANSPORT
255.00
ELECTRO.pl
Zestaw GERLACH Brava
279.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:GERLACH
Kategoria:Garnki
Wielkość zestawu średni zestaw

Opis

pakiet garnków 8 el. BRAVA – doskonały dla początkujących kucharzy Podstawowy komplet garnków Brava sprawdzi się idealnie w powszednich pracach w kuchni. Konwencjonalny wygląd, trwałość, odporność wykonania i najwyższa jakość to główne parametry towarów z tej linii.

Garnki Brava są bardzo poręczne, a także rewelacyjne dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gotowaniem. Szczegółowy opis: Garnki Brava zostały produkowane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, dzięki której naczynia są bardzo odporne na uszkodzenia, korozję, wysoką temperaturę, oraz nadają się do mycia w zmywarce.

Trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym gwarantuje równomierny rozkład ciepła połączony z jego magazynowaniem. Dzięki tej funkcji, gotowanie jest krótsze i staje się bardziej energooszczędne. Pondto, zezwala na ono korzystanie z naczynia na wszelkich rodzajach kuchenek: elektrycznej, gazowej, cermicznej oraz indukcyjnej.

Garnki są jeszcze przypasowane do wykorzystania w piekarniku do 180°C. Uwaga! Temperatura powyżej 180°C może wywoływać odbarwienia naczyń. Dopasowane pokrywki ze szkła hartowanego wyśmienicie przylegają do krawędzi naczynia gwarantując, że jest ono hermetycznie zamknięte, potrawa wewnątrz jest równomiernie ogrzewana, a woda ze składnikami odżywczymi nie przedostaje się poza naczynie.

Produkty Brava mają spore uchwyty, które są komfortowe w stosowaniu. Wewnętrzna miarka proste i prędkie odmierzanie wlewanych płynów. Linia Brava posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Stal w garnkach Brava jest szczotkowana.

W skład zestawu wchodzą: Garnek z pokrywką? 16 cm - 1,5l Garnek z pokrywką? 18 cm - 2,0l Garnek z pokrywką? 20 cm - 2,5l Garnek z pokrywką? 24 cm - 5,0l