Parownica do ubrań (Steamer) ARIETE Stiratrice Verticale 4167 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Parownica do ubrań (Steamer) ARIETE Stiratrice Verticale 4167 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Parownica do ubrań (Steamer) ARIETE Stiratrice Verticale 4167
149.00
Media Expert
Parownica do ubrań ARIETE 4167
159.00
Empik

Parametry

Producent:Ariete
Kategoria:Generatory pary

Opis

Parownica do ubrań Ariete Stiratrice Verticale 4167 Biała Nowy wymiar prasowania Biała parownica do ciuchów Ariete Stiratrice Verticale 4167 to innowacyjna i ergonomiczna parownica, które pozwoli Ci na nieskomplikowane i przyjemne prasowanie ubrań - bez potrzeby rozkładania deski.

Dzięki sprawdzonym właściwościom gorącej pary wodnej, nie tylko pozbędziesz się w krótkim czasie uciążliwych zagnieceń z koszul, t-shirtów, spodni, a nawet delikatnych sukienek i apaszek,także odświeżysz i zdezynfekujesz swoją garderobę.

na dodatek jest bezpieczna dla tkanin, więc nie musisz się martwić o ich przypalenie. Gotowa za każdym razem gdy jej potrzebujesz Czas nagrzewania urządzenia wynosi niecałe 30 s, więc idealnie stanie na wysokości zadania również w sytuacjach awaryjnych.

potrzebujesz momentalnie wyjść z domu, ale wszystkie ubrania w szafie są pogniecione? Nic prostszego! Po kilku chwilach podawania pary poprzez parownicę do ciuchów w odcieniu białym Ariete Stiratrice Verticale 4167 Twoja stylizacja jest już gotowa, a Ty będziesz wyglądać idealnie!

stosowne parametry Parownica ma pojemny zbiornik na wodę, dzięki temu wyprasujesz za jednym razem nawet kilka rzeczy. Na dodatek świetnie wyprofilowany i błogi w dotyku uchwyt typu Soft Touch powoduje, iż urządzenie jest niesamowicie wygodne w obsłudze i nie męczy choćby podczas dłuższego prasowania.

Parownica do ciuchów Ariete Stiratrice Verticale 4167 w odcieniu białym sprawi,nawet dłuższe zajmowanie się ubraniami, stanie się prawdziwą przyjemnością. Pakiet pełen możliwości przy pomocy białej parownicy do ciuchów Ariete Stiratrice Verticale 4167 nie tylko wyprasujesz,dodatkowo zdezynfekujesz swoje ubrania, a także pozbędziesz się z nich nieprzyjemnych zapachów.

Chcesz zneutralizować intensywną woń kuchni orientalnej, czy papierosów ze swej garderoby? Para wodna pomoże Ci rozwiązać ten problem, a dzięki specjalnym nakładkom z zestawu, usunie też delikatne plamki oraz odświeży ubrania po dłuższym pobycie w szafie