Dji Gimbal rs 2 pro combo promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Dji Gimbal rs 2 pro combo oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
DJI RS 2 Pro Combo (RONIN-S2 Pro Combo)
4499.00
RTV EURO AGD
DJI RS 2 Pro Combo (RONIN-S2 Pro Combo)
4499.00
OleOle!
RS 2 Pro Combo Gimbal DJI
4499.00
MediaMarkt.pl
Gimbal ręczny DJI RS 2 Pro Combo (Ronin-S2 Pro Combo)
4499.00
Media Expert

Parametry

Producent:DJI
Kategoria:Gimbale

Opis

Twórz profesjonalne ujęcia

DJI RS 2 (Ronin-S2) to progresywny gimbal gwarantujący udoskonaloną, bezusterkową stabilizację. Udźwig do 4,5 kg, kolorowy ekran dotykowy 1,4", do 12 godzin pracy akumulatora i mnóstwo fantastycznych funkcji - z DJI RS 2 uwolnisz swoją kreatywność i stworzysz fachowe filmy albo zdjęcia. Nagrywanie choćby najszczególniej dynamicznych ujęć jeszcze nigdy nie było tak proste!
bezusterkowa stabilizacja

Dzięki progresywnemu algorytmowi stabilizacji Titan możesz nagrywać niesamowicie płynne materiały niezależnie od sytuacji. Wykonywanie dynamicznych ujęć usprawnia na dodatek system SuperSmooth, który zwiększa moment obrotowy i wyrównuje mikrodrgania. Swobodnie nagrywaj taniec, bieg czy ćwiczenia - DJI RS 2 zadba o wspaniałą stabilizację obrazu.
znikoma waga, znaczne możliwości

DJI RS 2 (Ronin-S2) uwydatnia się największym stosunkiem wagi do udźwigu w swojej kategorii. Gimbal waży tylko 1,3 kg i został zaprojektowany tak,bez problemu udźwignąć urządzenia o masie choćby 4,5 kg. Niezwykłe połączenie siły i lekkości stabilizator zawdzięcza włóknom węglowym, z których jest wytworzony i specyficznej konstrukcji typu monocoque. Dzięki temu prosto zabierzesz DJI RS 2 na wakacje albo sesję w plenerze.
komfortowy wyświetlacz

DJI nie przestaje dbać o Twoją wygodę. Barwny, dotykowy wyświetlacz LCD pozwala na prędki dostęp do różnych funkcji i ustawień gimbala. Z jego pomocą wykorzystasz też ogromne możliwości aplikacji Ronin.
Ostrość na kinowym poziomie

DJI RS 2 nagrasz filmy na kinowym poziomie. Pokrętło Focus Wheel pozwala adekwatnie i precyzyjnie przystosować ostrość obrazu. Z nowym gimbalem DJI słabe warunki oświetleniowe nie będą Ci straszne - z łatwością stworzysz choćby najmocniej niełatwe ujęcia świetnej jakości.
Zaskakująco długi czas pracy

Wytrzymały akumulator zapewnia aż do 12 godzin działania gimbala. Już nie musisz co parę chwil przerywać pracy, by go naładować - możesz bez obaw nagrywać nawet poprzez cały dzień.
Wyzwanie dla Twojej wyobraźni

dodatkowe kreatywne funkcje pozwolą Ci uwolnić wyobraźnię i stworzyć oryginalne, zgodne z Twoją wizją nagrania i zdjęcia. Tryb Active Track 3.0 wykorzystuje sygnał źródłowy z kamery, aby śledzić nagrywany obiekt. Timelapse, zdjęcia panoramiczne czy Time Tunnel umożliwią Ci uchwycenie rzeczywistości tak, jak chcesz ją widzieć. Force Mobile powoduje, że gimbal podąża za ruchami telefonu, gwarantując niezrównaną dotąd płynność ujęć. Track pozwala stworzyć powtarzalną ścieżkę ruchów kamery. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia - z DJI RS 2 nie ma rzeczy niemożliwych.
Patrz dalej

innowacyjny system RavenEye umożliwia transmisję wideo w jakości 1080p w zasięgu nawet do 100 m z opóźnieniem jedynie 50 ms. Jednocześnie daje Ci zdalną kontrolę nad parametrami kamery. Z RavenEye zobaczysz więcej i dalej - zobacz, jak mnóstwo można uzyskać za jego pomocą.
genialna konstrukcja

DJI RS 2 (Ronin-S2) znamionuje się niezwykle ergonomiczną konstrukcją. Teflon, którym pokryte zostały ramiona gimbala, pozwala na komfortowe i płynne dobranie ich pozycji do swych potrzeb. Dopełniające blokady osi powiększoną stabilizację i bezpieczeństwo. Wszystko to sprawia, iż korzystanie z DJI RS 2 jest wyjątkowo komfortowe i efektywne.
Bezpieczny transport

funkcjonalny i wytrzymały na zachlapanie futerał umożliwia bezpieczne przechowywanie i transport DJI RS 2. W środku wynajdziesz specjalne przegródki na każdy z elementów gimbala - dzięki temu zachowasz je w porządku i nie narazisz na uszkodzenie w trakcie przenoszenia.
Szereg użytecznych akcesoriów

Kompatybilność portów RSA ze standardem szyny NATO zezwala na wykorzystywanie RS 2 z mnóstwem poręcznych akcesoriów, które pozwalają uzyskiwać jeszcze lepsze efekty. Dual Handle, Slider, 3D focus system - z ich pomocą stworzysz atrakcyjne, profesjonalne ujęcia, których płynność Cię olśni.*(dostępne osobno)
dopełniające akcesoria zestawu Pro Combo

W komplecie Pro Combo znajdują się dodatkowe akcesoria takie jak uchwyt na telefon, który pozwoli śledzić nagrywany obraz na znacznie większym ekranie smartfona, Focus Wheel - urządzenie dające możliwość wygodnej kontroli ostrości aparatu, czy RavenEye, który odpowiada za błyskawiczną transmisję nagrywanego obrazu.


W komplecie
Specyfikacja