Gimbal DJI RS 2 (6941565901552) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Gimbal DJI RS 2 (6941565901552) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Gimbal ręczny DJI RS 2 (Ronin-S2)
3899.00
Media Expert
DJI RS 2 (RONIN-S2)
3949.00
OleOle!
DJI RS 2 (RONIN-S2)
3949.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:DJI
Kategoria:Gimbale

Opis

Twórz mistrzowskie ujęcia

DJI RS 2 (Ronin-S2) to progresywny gimbal zapewniający udoskonaloną, bezusterkową stabilizację. Udźwig do 4,5 kg, kolorowy wyświetlacz dotykowy 1,4", do 12 godzin pracy akumulatora i sporo fantastycznych funkcji - z RS 2 uwolnisz swoją kreatywność i przygotujesz profesjonalne filmy lub zdjęcia. Tworzenie choćby najistotniej dynamicznych ujęć jeszcze nigdy nie było tak proste!


niezawodna stabilizacja

Dzięki postępowemu algorytmowi stabilizacji Titan możesz nagrywać niesamowicie płynne materiały niezależnie od sytuacji. Realizowanie dynamicznych ujęć ułatwia także system SuperSmooth, który zwiększa moment obrotowy i wyrównuje mikrodrgania. Swobodnie nagrywaj taniec, bieg czy ćwiczenia - DJI RS 2 zadba o genialną stabilizację obrazu.


śladowa waga, pokaźne możliwości

DJI RS 2 (Ronin-S2) uwydatnia się największym stosunkiem wagi do udźwigu w swojej kategorii. Gimbal waży tylko 1,3 kg i został zaprojektowany tak,bezproblemowo udźwignąć urządzenia o masie nawet 4,5 kg. Niezwykłe połączenie siły i lekkości stabilizator zawdzięcza włóknom węglowym, z których jest stworzony, a także unikalnej konstrukcji rodzaju monocoque. Dzięki temu z łatwością zabierzesz DJI RS 2 na wakacje lub sesję w plenerze.


Ostrość na kinowym poziomie

zaimplementowane przednie pokrętło jest konfigurowalne. Pozwala na dobranie ostrości, ISO, apertury, czy osi axis. Wykorzystaj jego możliwości, żeby podkreślić to, co jest w Twoim filmie najważniejsze. Z DJI RS 2 (Roninem-S2) przygotujesz mistrzowskie filmy zachwycające nieprzeciętną jakością.


Zaskakująco długi czas pracy

Wytrzymały akumulator zapewnia aż do 12 godzin działania gimbala. Już nie musisz co parę chwil przerywać pracy, żeby go naładować - możesz bez obaw nagrywać choćby przez cały dzień.


Wyzwanie dla Twojej wyobraźni

dopełniające kreatywne funkcje pozwolą Ci uwolnić wyobraźnię i stworzyć oryginalne, zgodne z Twoją wizją nagrania i zdjęcia. Timelapse, fotografie panoramiczne czy Time Tunnel umożliwią Ci uchwycenie rzeczywistości tak, jak chcesz ją widzieć. Force Mobile sprawia, że gimbal podąża za ruchami telefonu, gwarantując niespotykaną dotąd płynność ujęć. Track pozwala stworzyć powtarzalną ścieżkę ruchów kamery. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia - z DJI RS 2 nie ma rzeczy niemożliwych.


wspaniała budowa

DJI RS 2 (Ronin-S2) cechuje się nieprzeciętnie poręczną konstrukcją. Teflon, którym pokryte zostały ramiona gimbala, zezwala na komfortowe i płynne dostosowanie ich pozycji do swoich potrzeb. Dopełniające blokady osi rozszerzoną stabilizację i bezpieczeństwo. Wszystko to powoduje, że korzystanie z DJI RS 2 jest wyjątkowo komfortowe i efektywne.


Bezpieczny transport

funkcjonalny i oporny na zachlapanie futerał umożliwia bezpieczne przechowywanie i transport DJI RS 2. W środku znajdziesz specjalne przegródki na każdy z części gimbala - dzięki temu zachowasz je w porządku i nie narazisz na zniszczenie podczas przenoszenia.

W zestawie
Specyfikacja