Gimbal DJI RSC 2 Pro Combo promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Gimbal DJI RSC 2 Pro Combo oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3179.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
DJI RSC 2 Pro Combo (RONIN-SC2 Pro Combo)
3179.00
OleOle!
RSC 2 Pro Combo Gimbal DJI
3259.00
MediaMarkt.pl
Stabilizator Dji Rsc 2 (Ronin Sc 2) Pro Zestaw Combo
3259.00
Empik
Gimbal ręczny DJI RSC 2 Pro Combo (Ronin-SC2 Pro Combo)
3259.00
Media Expert
DJI RSC 2 Pro Combo (RONIN-SC2 Pro Combo)
3259.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:DJI
Kategoria:Gimbale

Opis


profesjonalne ujęcia w zasięgu ręki


progresywny gimbal DJI RSC 2 (Ronin-SC2) przeznaczony dla kamer bezlusterkowych i DSLR pozwala na tworzenie profesjonalnych ujęć w każdej sytuacji. Progresywny algorytm stabilizacji Titan, a także funkcjonalny tryb SuperSmooth nieprzeciętną płynność nagrania. Skuteczny akumulator zagwarantuje do 14 godzin pracy urządzenia, a 1″ wyświetlacz OLED pozwala na jeszcze wygodniejszą obsługę. Uzupełniające możliwości nagrywania zyskasz dzięki postępowemu systemowi transmisji RavenEye, a także lepszej, składanej konstrukcji. Sprawdź, jak mnóstwo możesz osiągnąć z DJI RSC 2.
niezrównana stabilizacja

Opracowany poprzez DJI algorytm stabilizacji Titan w połączeniu z wyrównującym mikrodrgania systemem SuperSmooth gwarantuje płynność, o jakiej marzysz. Z DJI RSC 2 zachwycisz świat swymi fachowymi nagraniami - nawet najszczególniej dynamiczne ujęcie będzie prezentować się perfekcyjnie.
Lekkość, użyteczność, kompatybilność

DJI RSC 2 (Ronin-SC2) jest kompatybilny z kamerami bezlusterkowymi i DSLR. Urządzenie waży jedynie 1,2 kg, a jego udźwig wynosi aż 3 kg - dzięki temu bez problemu zabierzesz go w plener albo na wakacje i wykorzystasz do stabilizacji swego sprzętu filmowego. Transport ułatwia też składana konstrukcja gimbala, który po złożeniu jest nie pokaźniejszy niż kartka A5. Bezpiecznie przechowasz go w odpornym na zachlapanie futerale, który ma oddzielne przegródki dla wszystkich części DJI RSC 2.
Nowa budowa - nowe możliwości

specyficzna budowa DJI RSC 2 daje Ci jeszcze więcej możliwości. 6 konfiguracji gimbala zaskoczy Cię wszechstronnością i sprawi,nawet najmocniej niełatwe ujęcia staną się proste do uchwycenia. Wbudowane przednie pokrętło umożliwia staranne dobranie focusa w każdej sytuacji. Otwórz się na świeże możliwości, jakie proponuje DJI RSC 2 i twórz profesjonalne, dynamiczne nagrania niezależnie od warunków.
Z RavenEye możesz więcej

postępowy system RavenEye umożliwia transmisję video w jakości 1080p oraz zdalne dostosowywanie parametrów kamery i gimbala. Zasięg 200 m i opóźnienie zaledwie 60 ms na dodatek usprawniają pracę stabilizatora i pozwalają uzyskiwać słuszne efekty.
Długi czas pracy

udoskonalony akumulator DJI RSC 2 (Ronin-SC2) zagwarantuje nawet 14 godzin pracy stabilizatora. Obsługujeprędkie ładowanie, dzięki temu urządzenie błyskawicznie będzie ponownie gotowe do działania. Z nowym gimbalem DJI możesz cieszyć się całym dniem efektywnej pracy bez konieczności robienia nadprogramowych przerw na ładowanie.
Kreatywne funkcje

dodatkowe funkcje pozwolą Ci uwolnić wyobraźnię i wytwarzać nagrania w pełni zgodne z Twoją wizją. Tryb Active Track 3.0, wykorzystując sygnał źródłowy z kamery, śledzi filmowany obiekt. Timelapse, Roll 360 i Panorama umożliwią tworzenie kreatywnych ujęć i uchwycenie rzeczywistości tak, jak chcesz. Wykorzystaj niezliczone możliwości, jakie daje DJI RSC 2, by dowolnie przekształcać czas i przestrzeń - ogranicza Cię tylko wyobraźnia.
uzupełniające akcesoria zestawu Pro Combo

poręczne akcesoria, które wynajdziesz w zestawie, dadzą Ci jeszcze większą kontrolę nad ujęciami. Pakiet do kontroli ostrości pozwoli Ci w wygodny sposób dokonać korekt, dzięki temu obiekt znajdujący się w centrum kadru będzie za każdym razem ostry. RavenEye w połączeniu z funkcja Force Mobile umożliwi Ci skrupulatne uchwycenie nagrywanego obiektu. Do opakowania dołączonomiędzy innymi uchwyt na telefon, statyw i dodatkowy zestaw okablowania. Dzięki temu wszystkiemu przekujesz swoje najśmielsze wizje w filmową rzeczywistość. DJI RSC 2 w połączeniu z akcesoriami pozwoli Ci mistrzowsko poradzić sobie z nawet najmocniej wymagającymi ujęciami.


W zestawie
Specyfikacja