Gimbal DJI RSC 2 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Gimbal DJI RSC 2 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2248.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
DJI RSC 2 (RONIN-SC2)
2248.00
OleOle!
DJI RSC 2 (RONIN-SC2)
2249.00
RTV EURO AGD
Gimbal ręczny DJI RSC 2 (Ronin-SC2)
2249.00
Media Expert

Parametry

Producent:DJI
Kategoria:Gimbale

Opis

mistrzowskie ujęcia w zasięgu ręki

nowoczesny gimbal DJI RSC 2 (Ronin-SC2) asygnowany dla kamer bezlusterkowych i DSLR zezwala na tworzenie fachowych ujęć w każdej sytuacji. Nowoczesny algorytm stabilizacji Titan oraz użyteczny tryb SuperSmooth niespotykaną płynność nagrania. Efektywny akumulator gwarantuje do 14 godzin pracy urządzenia, a 1″ wyświetlacz OLED umożliwia jeszcze wygodniejszą obsługę. Przejrzyj, jak mnóstwo możesz osiągnąć z DJI RSC 2 i jego składaną konstrukcją.nieprzeciętna stabilizacja

Opracowany poprzez DJI algorytm stabilizacji Titan w połączeniu z wyrównującym mikroruchy systemem SuperSmooth zapewnia płynność, o jakiej marzysz. Z DJI RSC 2 olśnisz świat swoimi fachowymi nagraniami - choćby najbardziej dynamiczne ujęcie będzie prezentować się idealnie.Lekkość, poręczność, kompatybilność

DJI RSC 2 (Ronin-SC2) jest kompatybilny z kamerami bezlusterkowymi i DSLR. Urządzenie waży jedynie 1,2 kg, a jego udźwig wynosi aż 3 kg - dzięki czemu bez problemu zabierzesz go w plener lub na wakacje i wykorzystasz do stabilizacji swojego sprzętu filmowego. Transport upraszcza również składana konstrukcja gimbala, który po złożeniu jest nie pokaźniejszy niżeli kartka A5.
Nowa kompozycja - świeże możliwości

specyficzna kompozycja DJI RSC 2 daje Ci jeszcze więcej możliwości. 6 konfiguracji gimbala zaskoczy Cię wszechstronnością i sprawi,choćby najszczególniej trudne ujęcia staną się proste do uchwycenia. Wbudowane przednie pokrętło zezwala na staranne dobranie focusa w każdej sytuacji. Otwórz się na nowe możliwości, jakie oferuje DJI RSC 2 i twórz profesjonalne, dynamiczne nagrania niezależnie od warunków.
Długi czas pracy

ulepszony akumulator DJI RSC 2 zapewnia nawet 14 godzin pracy stabilizatora. Obsługujeprędkie ładowanie, dzięki czemu urządzenie szybko będzie ponownie gotowe do działania. Z nowym gimbalem DJI możesz cieszyć się całym dniem produktywnej pracy bez konieczności robienia nadprogramowych przerw na ładowanie.
Kreatywne funkcje

uzupełniające funkcje pozwolą Ci uwolnić wyobraźnię i tworzyć nagrania w pełni zgodne z Twoją wizją. Timelapse, Roll 360 i Panorama umożliwią tworzenie kreatywnych ujęć i uchwycenie rzeczywistości tak, jak chcesz. Wykorzystaj niezliczone możliwości, jakie daje DJI RSC 2, by dowolnie przekształcać czas i przestrzeń - ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

W zestawie
Specyfikacja