Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 4 SE (6941565917683) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 4 SE (6941565917683) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 498.98 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
DJI OM 4 SE (OSMO MOBILE 4 SE)
498.98
OleOle!
DJI OM 4 SE (OSMO MOBILE 4 SE)
499.00
RTV EURO AGD
Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 4 SE
499.00
Media Expert

Parametry

Producent:DJI
Kategoria:Gimbale

Opis

DJI OM 4 SE DJI OM 4 SE to składany stabilizator, który zezwala na uchwycenie każdej chwili z naszego życia z niebywałą płynnością. Urządzenie postępowe, magnetyczne mocowanie, które umożliwia szybki i prosty montaż i demontaż smartfona. Inteligentne tryby nagrywania sprawią,choćby absolutny amator będzie w stanie nagrać mistrzowskie ujęcia i olśnić nimi swych znajomych, a za pomocą aplikacji DJI Mimo bez trudu zmontujemy mistrzowski film.

Magnetyczne mocowanie W zależności od naszych upodobań, możemy zamontować na telefonie magnetyczny pierścień mocujący, lub klamrę. Pierścień na co dzień może ułatwić nam pracę ze smartfonem, zapewnia pewny uchwyt i uniemożliwia wypadnięciu telefonu z dłoni. Jest to wyjątkowo przydatne, gdy decydujemy się na korzystanie z telefonu blisko wody, ponieważ zyskujemy pewność, iż urządzenie jest bezpieczne. Dzięki zastosowaniu magnetycznego mechanizmu, zamocowanie zarówno pierścienia jak i klamry jest bezzwłoczne. W ułamku sekund zyskaj możliwość przerwania nagrania, aby odebrać telefon i powrotu do niego, gdy tylko będzie to osiągalne.

Inteligentne tryby nagrywaniaOM 4 SE mnóstwo inteligentnych trybów, które sprawią,choćby osoba nie posiadająca doświadczenia w nagrywaniu video, uchwyci błyskotliwe kadry i filmowe ujęcia. Active Track 3.0 umożliwia zaznaczenie celu i śledzenie go w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zyskujemy pewność, że obiekt, który chcemy nagrywać zawsze odnajdzie się w środku kadru. Timelapse, Motionlapse oraz Hyperlapse pozwalają na uchwycenie obiektów czy krajobrazów w przyspieszonym tempie, dzięki temu dostajemy efekty, które dla profesjonalnych YouTuberów są codziennością. Jeśli chcemy dodać do swego filmu motyw ze znanych filmów Hitchcocka, warto wypróbowanie DynamicZoom, który pozwala na uchwycenie efektu dolly zoom bez dodatkowego, drogiego sprzętu.
Kontrola gestami Dzięki kontroli gestami, samowyzwalacze odchodzą w niepamięć. Koniec z bieganiem od statywu do miejsca, w którym chcemy posiadać zrobione zdjęcie. Już teraz możesz wytwarzać zdjęcia, czy nagrywać filmy bez podchodzenia do telefonu albo proszenia przechodniów o pomoc.

Aplikacja DJI MimoJeśli nie masz doświadczenia w montażu video, ani optymalnego oprogramowania - nie musisz się przejmować. Dzięki aplikacji, która jest do pobrania na telefony równocześnie z systemem iOS jak i Android, możesz teraz w prosty i intuicyjny sposób edytować swoje materiały. Liczne poradniki zapewnią Ci uzupełniającą wiedzę i poszerzą Twoje horyzonty jako twórcy i montażysty. To nie koniec ułatwień - jeśli nie masz pojęcia od czego zacząć nagrywanie, możesz zastosować dodatkowo tryb Story, który daje możliwość wyboru gotowych szablonów nagrywania.
Profesjonalna stabilizacjaOM 4 SE posiada 3-osiową stabilizację, której efektywne silniki powodują,nawet po zamontowaniu nakładki na obiektyw nagrywany jest płynny i stabilny obraz, niezależnie od tego, czy produkowany jest w pionie, czy poziomie. By zmienić tryb z portretowego na krajobrazowy wystarczy wcisnąć dwukrotnie przycisk M, a OM 4 SE zrobi resztę. Nowy czujka zezwala na rozpoznawanie poprzez urządzenie jego ruchów - pozwalając w ten sposób na nagrywanie filmów z niskiej perspektywy.