Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 5 Szary, CP.OS.00000167.01 promocja 2022

Cena817.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:DJI
Kategoria:Gimbale

Opis

Gimbal DJI OM 5 szary (Osmo Mobile 5) Opanuj każde ujęcie znikomy , a także zaimplementowany wysięgnik sprawiają, iż DJI OM 5 może stać się wszechstronnym towarzyszem, który odblokuje pełen potencjał Twojego smartfona.

perfekcyjne zdjęcia selfie, superpłynne nagrania czy automatyczne śledzenie wybranych postaci to tylko niektóre funkcje, które mogą Cię olśnić. Nowy tryb ShotGuides dostarczy Ci kreatywnych wskazówek, które umożliwią wzbicie się na wyższy poziom, gdziekolwiek się odszukasz.

technika stabilizacji DJI Kluczem znakomitej stabilizacji DJI OM 5 są trzy szczególnie sprawne silniki zezwalające utrzymać smartfon w ryzach, nawet w trakcie tworzenia dynamicznych ujęć lub w trakcie korzystania z większych smartfonów.

DJI OM 5 został zaopatrzony w jedne z najbardziej inteligentnych algorytmów, jakie powstały w DJI, dzięki temu dostosowuje się do Twoich ruchów podczas filmowania - nieważne, czy jedziesz na rowerze, czy korzystasz z funkcji kontroli gestami.

dzisiaj możesz zawsze i wszędzie radować się superpłynnymi ujęciami. Nowy design, udoskonalone rezultaty Lekki i składany DJI OM 5 został zaprojektowany w taki sposób,rewelacyjnie pasował do Twojej dłoni. To oznacza, iż możesz bez trudu wziąć go ze sobą na każdą przygodę.

W gimbalu po raz pierwszy został umieszczony wysięgnik pozwalający złapać w kadrze jeszcze więcej znajomych albo uchwycić obraz pod zupełnie innym kątem. Rozwiń swoje doświadczenie dokładnie wytwarzany wysięgnik w DJI OM 5 o maksymalnej długości 215 mm rozkłada się płynnie i równomiernie, gwarantując więcej kreatywnych możliwości podczas filmowania.

OM 5 nie uznaje kompromisów dotyczących jakości. Dotyczy to również jego sprężystych, trwałych, metalowych skonsoliduje, które genialne przypasowanie i wykończenie.