Gimbal ręczny feiyutech a2000 do aparatów vdslr + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! marki Feiyu tech promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Gimbal ręczny feiyutech a2000 do aparatów vdslr + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! marki Feiyu tech oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1429.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
FeiyuTech A2000 3-OSIOWY - Edycja 2018 – 2500g
1429.00
RTV EURO AGD
FeiyuTech A2000 3-OSIOWY - Edycja 2018 – 2500g
1429.00
OleOle!

Parametry

Producent:Feiyu Tech
Kategoria:Gimbale

Opis

FeiyuTech a2000 Kit Case to rozbudowany zestaw zawierający profesjonalny trzyosiowy gimbal z dwoma uchwytami zamknięty w praktycznej walizce. Stabilizator zaprojektowany jest do współpracy z bezlusterkowcami i lustrzankami cyfrowymi. Gimbal umożliwia nadanie kinowego wyglądu filmom, poprzez uzyskanie płynnych i pozbawionych drgań ujęć. Jest on następcą znanego i szanowanego stabilizatora FeiyuTech MG V2. Znajdująca się w pakiecie wzmacniana walizka zagwarantuje bezpieczeństwo podczas podróży i transportu, a także chroni urządzenie przed pyłem, deszczem i uszkodzeniami mechanicznymi.

FeiyuTech a2000 wyposażony pozostał w progresywne, bezszczotkowe silniczki o dużym momencie obrotowym. Podzespoły najnowszej generacji, w połączeniu z ulepszonym algorytmem sterującym pozwoliły na powiększenie udźwigu urządzenia do 2500 g. Zezwala na to zastosowanie większości profesjonalnych bezlusterkowców oraz lustrzanek cyfrowych wyposażonych w jasne obiektywy, a nawet zoomy. Nieograniczony zakres obrotu wszelkich osi urządzenia zagwarantuje dużą swobodę działania. FeiyuTech a2000 wytwarzany pozostał z najwyższej jakości stopu aluminium, zapewniającego wymaganą sztywność, przy zachowaniu niskiej wagi.

W gimbalu użyte pozostały rozwiązania posiadające na celu przyspieszenie procesu wyważania związanego ze zmianą obiektywu albo aparatu. Stabilizator otrzymał szybkozłączkę do aparatu kompatybilną z głowicami statywowymi w standardzie Manfrotto 501, a jego ramiona zaopatrzone pozostały w system umożliwiający szybkie, bez narzędziowe ustawienie środka ciężkości. Wyeliminowano także konieczność ręcznego ustawiania mocy silników - gimbal zrobi to samoczynnie w trakcie inicjalizacji.

Modułowa budowa urządzania pozwala na konfigurowanie i rozbudowywanie stabilizatora o dodatkowe akcesoria i uchwyty. W pakiecie w wersji Kit znajdują się dwa uchwyty do gimbala. Lekki i prędki w użyciu uchwyt jednoręczny, idealny do niedługich nagrań podczas podróży oraz uchwyt w wersji dwuręcznej, umożliwiający uzyskanie płynniejszych, bardziej naturalnych ruchów, nadzwyczajny podczas wielogodzinnej pracy na planie zdjęciowym.

Składana kompozycja urządzania powoduje, iż jest ono nieskomplikowane w transporcie i magazynowaniu. Mocowania statywowe damskie 1/4", rozmieszczone na uchwytach, zezwalają na montaż dodatkowych akcesoriów takich jak lampy, mikrofony albo monitory. Mocowania pozwalają na także instalację gimbala na zróżnicowanego rodzaju statywach i mocowaniach.

Uchwyty pełnią równocześnie rolę paneli sterujących oraz zasobników na akumulatory gimbala. Sylikonowe wykończenie rączek, poręczne rozłożenie przycisków funkcyjnych, a także umiejscowienie joysticków gwarantuje komfort używania i całkowitą kontrolę nad pracą urządzenia.

Ustawienie aparatu w pożądanej pozycji pozwala na czterokierunkowy joystick. Stabilizator proponuje także funkcje obrotu o 180 stopni (horyzontalnie w osi "Pan") i resetu – wypoziomowania. Przełączanie między trybami pracy jest intuicyjne. Odbywa się za pomocą dwóchprzystępnych przycisków funkcyjnych. Zaimplementowany w urządzenie moduł Bluetooth daje możliwość zdalnej kontroli także za pośrednictwem aplikacji mobilnej Feiyu ON. O wybranym trybie, a także poziomie naładowania akumulatorów informuje LED-owy wskaźnik. Po podłączeniu aparatu do stabilizatora przy pomocy kabelka spustowego możliwe jest także sterowanie migawką aparatu z poziomu uchwytu gimbala.

a2000 oferuje trzy tryby pracy, w których aparat skierowany jest nieruchomo w jedną stronę lub płynnie podąża za ruchem operatora. Nowy ulepszony algorytm czuwa nad płynnością ujęć, dostosowując cechy pracy urządzenia do miejsca i pozycji, w której pozostał zamocowany.

Tryby pracy:

 • Tryb panoramowania - płynne podążanie za ruchem operatora na osi "pan" – osie "tilt" i "roll" zablokowane.
 • Tryb śledzenia - płynne podążanie za ruchem operatora na osiach "tilt" i "pan" – oś "roll" zablokowana.
 • Tryb blokady - wszystkie osie zablokowane – kamera utrzymuje stałe położenie i kierunek.

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja ręcznego ustawienia kierunku, w którym zwrócony jest obiektyw, a także funkcja autopanoramy. Funkcje te pozwalają na zaprogramowanie samoczynnego ruchu aparatu, pozwalając na tworzenie nad wyraz ciekawych panoramowań aktywnych filmów poklatkowych.

Stabilizator zasilany jest dwoma akumulatorami o pojemności 2200 mAh. W komplecie znajdują się cztery akumulatory (dwa komplety), umożliwiające pracę urządzenia do dwunastu godzin i liczne akcesoria.

Dostarczana wraz z gimbalem usztywniana walizka FeyiuTech rozszerza komfort użytkowania gimbala oraz pozwala na zachowanie ergonomii i porządku pracy. Specjalnie wyprofilowane wycięcia wytworzone są z pianki amortyzującej wstrząsy. W razie potrzeby wkład piankowy można wyjąć, a przestrzeń załadunkową użyć do transportu albo przechowywania innych przedmiotów. Dzieląca walizkę na pół przegroda zagwarantuje utrzymanie akcesoriów na swym miejscu i zminimalizowanie ryzyka ich zagubienia. Ponadto, zapinana na zamek siateczkowa kieszeń umożliwia przechowywanie najdrobniejszych części i uniemożliwia rozsypaniu się ich po walizce. Pewny chwyt podczas transportu zagwarantuje pokryta gumą rączka.

Specyfikacja

 • waga: 1100 g z uchwytem jednoręcznym (bez akcesoriów), 1700 g z uchwytem dwuręcznym (bez akcesoriów)
 • udźwig: do 2500 g
 • zakres obrotu na wszelkich osiach: 360°
 • 3 tryby pracy i dopełniające funkcje
 • sterowanie 3 przyciskami i joystickiem oraz zdalne przez moduł Bluetooth
  • wskaźnik trybu i poziomu energii
  • zasilanie: 2 akumulatory IMR 18650
  • waga walizki: 1175 g
  • rozmiary walizki: 46 x 26 x 12 cm

Kompatybilność

 • aparaty i kamery o masie do 2500 g

Zawartość zestawu

 • gimbal a2000
 • wzmacniana walizka FeiyuTech do gimbala a2000 z uchwytem dwuręcznym
 • uchwyt jednoręczny
 • uchwyt dwuręczny
 • 4 akumulatory IMR 18650
 • płytka szybkiego montażu w standardzie Manfroto 501
 • ładowarka do akumulatorów
 • przewód micro USB - USB
 • przewód spustowy (do aparatów Sony)
 • przewód spustowy (do aparatów Canon)
 • kabel spustowy (do aparatów Panasonic)
 • statyw v2
 • adapter montażowy z mocowania statywowego 1/4" – sanki lampy błyskowej