Gimbal ręczny mini s czarny darmowy transport marki Moza promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Gimbal ręczny mini s czarny darmowy transport marki Moza oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 259.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
MOZA Mini-S Essential
259.00
OleOle!
Gimbal ręczny MOZA Mini S Essential
289.00
Media Expert
MOZA Mini-S Essential
319.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:MOZA
Kategoria:Gimbale

Opis

oferujemy:

Gwarancja producenta - 2 lata
Dowód zakupu: Faktura VAT 23% albo paragon
Kupujesz od POLSKIEJ RODZINNEJ marki istniejącej od 2008 roku
nabywając u nas kupujesz towar oryginalny
produkt nowy - nigdy nie używany
GWARANCJA ZWROTU - 14 dni
bezpłatnA wysyłka
Już nie musisz czekać na kuriera - odbierz kiedy chcesz w paczkomacieGIMBAL MOZA MINI-S
praktyczny gimbal zaprojektowany z myślą o użytkownikach smartfonów – sprężysty, kompaktowy, przyjazny i instynktowny dla użytkownika. Gimbal zaopatrzony jest w funkcje zastosowane w serii Mini. Uproszczona kompozycja nie wymagająca żadnych dodatkowych narzędzi do pełnej obsługi. Zoom obsługiwany jest przy pomocy jednego przycisku. Kontrolowanie ostrości, szybkie przywrócenie wcześniejszych ustawień pozawala na swobodę i prędkość filmowania istotnie w podróży. Gimbal daje dodatkowo możliwość, korzystania z trybu portretowego, sterowania aparatem telefonu przy pomocy uchwytu, co daje możliwość prędkiego i płynnego nagrywania/fotografowania. Przystępny jest asystent w postaci aplikacji MOZA Genie App przystępnej na systemy Android/iOS, pozwalający użytkownikowi na korzystanie z takich funkcji jak śledzenie obiektów, śledzenie twarzy i innych.
śladowy, SKŁADANY, KOMPAKTOWY
Składana budowa Mini-S upraszcza przechowywanie i przenoszenie gimbala bez zajmowania cennej przestrzeni. Osiągalne jest zamontowanie w nim urządzenia do 18 cali, dzięki czemu wielkość urządzenia nie stanowi ograniczeń. Genialnie stanie na wysokości zadania do wszystkiego typu filmów czy transmisji z imprez, wydarzeń sportowych.
FILMOWANIE NIGDY NIE BYŁO TAK prędkiE I PROSTE
Po zamontowaniu smarftona na Mini-S, regulacja następuje samoczynnie, bez zastosowania dodatkowych narzędzi, co pozwala zaoszczędzić czas. Algorytm błyskawicznie ustawia gimbal i wyważa 3-osiową głowicę. Obsługa aparatu z poziomu uchwytu gimbala, kontrola ostrości a także możliwość przełączania z trybu poziomego do pionowego, mogą przydać się np. Przy prowadzeniu transmisji na żywo.

nowoczesnE TRYBY FOTOGRAFOWANIA/ŚLEDZENIE OBIEKTU MINI-S
proponuje ponadto dużo ciekawych trybów filmowania w tym hyper-lapse, slow-motion, Inception, tryb sportowy, vertigo. Dzięki nim użytkownik może dostosować możliwości gimbala do swego stylu filmowania i kreować płynne i zrównoważone filmy. Osiem przystępnych trybów pozwoli uchwycić każdą akcję i obiekt, poruszający się wolno i szybko. Szczególnie poprawnie działająca funkcja śledzenia obiektu gwarantuje swobodę w użyciu gimbala.