Gimbal crane 2 marki Zhiyun promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Gimbal crane 2 marki Zhiyun oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Zhiyun Gimbal Crane 2
2199.00
RTV EURO AGD
Zhiyun Gimbal Crane 2
2199.00
OleOle!

Parametry

Producent:ZHIYUN
Kategoria:Gimbale

Opis

Zhiyun Crane 2 został stworzony tak, by zaspokoić wymogi profesjonalistów - jest progresywny i przystępny w użyciu. Niezależnie od zadania, jakie przed nim postawisz, za każdym razem pomoże Ci w uzyskaniu płynnych i nieprzeciętnie wyostrzonych ujęć. Z Crane 2 poprawisz płynność swych ujęć, zwiększysz kontrolę nad ostrością, a szybką zmianę ustawień ułatwi Ci postępowy ekran OLED, który zapewnia łatwą i natychmiastową interakcję pomiędzy Tobą, aparatem i stabilizatorem.
Gimbal Zhiyun Crane 2 to pierwszy na świecie 3-osiowy stabilizator obrazu z kontrolą ostrości. Dzięki najnowszemu oprogramowaniu Zhiyun proponuje podkreślającą produktywność w porównaniu z większością dostępnych na rynku stabilizatorów. Każda oś jest w stanie zarejestrować zmianę położenia, a następnie ją skorygować z dokładnością do 0.01 stopnia w ciągu 0.25 milisekundy. Gimbal oferuje aż 360° obrotu na każdej z trzech osi. Crane 2 jest wyekwipowany w nowatorską 32-bitową technologię sterowania równoległego MCU, która proponuje 100% wzrost szybkości reakcji w stosunku do starszych konstrukcji. Jego najnowocześniejszy system kompensacji położenia i nieporównana sprawność widocznie uniemożliwiają drganiu.

Cztery tryby pracy


Tryb Follow Pan: kamera płynnie podąża za ruchem obrotu uchwytu (w kierunku prostopadłym do pionowej osi przecięcia).
Tryb Follow Pan-Pitch: kamera płynnie podąża za ruchem obrotu uchwytu i w kierunku wychylenia góra - dół
Tryb blokady osi: blokuje osie obrotu w pozycji, w której został włączony.
Tryb odwrócony: pozwala na trzymanie gimbala do góry nogami, rękojeścią do góry. Ten tryb jest odwróconą wersją trybu Follow Pan.

Regulacja ostrości z poziomu gimbala


Crane 2 został zaopatrzony w pokrętło z kontrolą ostrości (tylko dla aparatów Canon). Ostrość można starannie i ekspresowo kontrolować w czasie rzeczywistym. Kontrola aparatu z poziomu gimbala odbywa się przy pomocy kabla łączącego go z aparatem.


Moduł Follow Focus w komplecie


Do zestawu Zhiyun Crane 2 dołączony jest mechaniczny moduł ustawiania ostrości Follow Focus, który pozwala starannie kontrolować ustawienia płaszczyzny ostrości z urządzeniami Canon, Sony, Panasonic i Nikon.

przypasowany do ciężkiej pracy


wielki udźwig wynoszący 3.2kg i zwiększona powierzchnia montażowa umożliwiają zainstalowanie w pełni fachowych kamer oraz aparatów VDSLR. Wszechstronności urządzeniu nadaje także nieznaczny mały udźwig, wynoszący zaledwie 500g, który pozwala na zamocowanie także znikomych aparatów, takich jak bezlusterkowce. Komfort pracy powiększa załączona szybkozłączka w standardzie Manfrotto 501, za pomocą której można prędko podłączyć aparat do stabilizatora.


instynktowna obsługa


szybkie pokrętło sterujące na panelu sterowania pozwala prędko wprowadzić rozmaite ustawienia parametrów kamery, takie jak TV, AV, ISO i EV, zapewniając płynne sterowanie kamerą niezależnie od aplikacji. Zmainy można na bieżąco kontrolować na czytelnym wyświetlaczu OLED.

Ultra wydajne zasilanie


Źródłem zasilania Crane 2 są trzy akumulatory litowo jonowe 18650, które zezwalają na arcytrudnie długą, choćby 18-sto godzinną pracę. Prędkie naładowanie akumulatorów zezwala na, znajdująca się na wyposażeniu, trzykanałowa ładowarka. Funkcja ładowania w czasie rzeczywistym umożliwi zasilanie aparatu z Crane 2 w trakcie pracy.