Zhiyun Gimbal crane m3 (6970194086705) promocja 2022

Cena1678.4
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:ZHIYUN
Kategoria:Gimbale

Opis

Gimbal Zhiyun Crane M3 Zhiyun M3 - Nowy, wszechstronny gimbal w kompaktowej obudowie! Dzięki nowemu, nowoczesnemu wzornictwu i funkcjom, Zhiyun wraz ze swoim nowym modelem Crane M3 po raz kolejny ukazuje, dlaczego jest jednym z wiodących producentów gimbali na świecie.

wytworzony dla Ciebie - Crane M3 Niezależnie od tego, czy fotografujesz smartfonem, kamerą sportową czy kompaktowym bezlusterkowcem – nowy Crane M3 to gimbal dla Ciebie. Funkcje takie jak lepszy uchwyt, nowa płyta szybkiego montażu, większy ekran i możliwość podłączenia mikrofonu do gimbala to tylko kilka ze świetnych funkcji, które odszukamy w nowym gimbalu od Zhiyun.

Gimbal Zhiyun Crane M3 posiada nowy wyświetlacz dotykowy OLED Z tyłu wyszukamy nowy wyświetlacz dotykowy OLED o przekątnej 1,22" z nowym, nieskomplikowanym w nawigacji i intuicyjnym designem. Przez wyświetlacz możesz kontrolować wszystkie ważne funkcje gimbala, takie jak tryb pracy, moc silnika itp.

Wszechstronne ustawienia przy pomocy gimbala możesz także zmieniać ustawienia kamery, podłączając ją przy pomocy przewodu lub poprzez Bluetooth. Poniżej ekranu znajduje się joystick, który może pomóc w poruszaniu się po menu lub płynnie sterować jedną z trzech osi gimbala.

Na górze gimbala odnajdziemy trzy konkretne silniki, które poradzą sobie choćby z 90% wszystkich aparatów bezlusterkowych przystępnych na rynku. Nowa płytka prędkiego zwalniania i dioda led! Aparat może być łatwo przymocowany do gimbala przy pomocy nowo zaprojektowanej płytki szybkiego uwalniania, która zezwala na zmianę baterii w aparacie bez konieczności ponownego wyważania.

Kolejną ekscytującą cechą jest nowa zastosowana dioda LED o mocy 800 lumenów w górnej części gimbala, poziom temperatury barwowej może być ustawiony w zakresie 3000-5400K. Dioda LED ma w dodatku możliwość podłączenia magnetycznych filtrów światła, które są dostępne w czterech rozmaitych kolorach.

rozszerz możliwości nowego gimbala Zhiyun Crane M3 Wraz z nowym Crane M3 dostarczana jest podstawa TransMount Expansion Base. Moduł (opcjonalny, zawarty w pakiecie Crane M3 pro), który zezwala na bezpośrednie podłączenie fachowych mikrofonów do gimbala, zamiast dodawania dopełniającej wagi do kamery.

Czas pracy na baterii wynosi 8 godzin, a czas ładowania tylko 2 godziny. Gimbal może być prosto zasilany przez powerbank i obsługuje szybkie ładowanie PD 25 W. Gimbal może być dopasowany do trybu half-storage (uśpienie)/full-storage (przechowywanie).

Nie jest wymagana regulacja ramienia osi podczas przełączania w tryb half-storage z zamontowaną kamerą i nie ma zapotrzebowania ponownego wyważania w trakcie dodawania osprzętu. Gimbal Zhiyun Crane M3 jest przystępny w 3 pakietach ZHIYUN CRANE M3 (w pakiecie statyw, filtry, futerał) ZHIYUN CRANE M3 COMBO (zawiera statyw, filtry, uchwyt do telefonu, plecak) ZHIYUN CRANE M3 PRO (w tym statyw, filtry, uchwyt telefonu, plecak, podstawa do rozbudowy, mikrofon, kable mikrofonowe) Specyfikacja technologiczna - Gimbal Zhiyun Crane M3 Obszary użytkowania: video, mob