Stabilizator.gimbal crane 3 lab (c020013e) marki Zhiyun promocja 2021

Cena3299.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie OleOle!

Parametry

Producent:Zhiyun
Kategoria:Gimbale

Opis

Zhiyun Crane 3 Lab to progresywny, ręczny stabilizator (gimbal) do rejestracji video. Został tworzony do pracy z większością systemowych aparatów i kamer video przystępnych w chwili obecnej na rynku. Niezwykle wytrzymały, pokryty powłoką gumy uchwyt gwarantuje genialny komfort pracy a nowy projekt konstrukcji umożliwia trzymanie stabilizatora w tradycyjnej pozycji pionowej lub przestawienie go w ergonomiczną, dolną pozycję. Taka pozycja usprawnia pracę z ciężkim sprzętem lub nagrywanie pod niewielkim kątem.


Gimbal pozwala na także montaż mini-statywu pod samym uchwytem dzięki czemu całość konstrukcji uzyskuje jeszcze lepszą przyczepność i stabilność podczas działania w normalnej pionowej pozycji. Dzięki Crane 3 na pewno znajdziesz najlepszą pozycję do nagrań video!

mocny, prędki i wytrzymały
Wysokiej jakości silniki w porównaniu z poprzednikiem zostały wyraźnie ulepszone. Są teraz dwa razy mocniejsze, 1,5 raza szybsze i równocześnie pracują zauważalnie ciszej. Mogą obsługiwać sprzęt o wadze do 4,5 kg a mocne akumulatory zapewniają czas pracy wynoszący aż 7,5 godziny. Wariant akumulatorów jest taki sam jak w Crane, Crane 2 i Weebill Lab (Model 18650) a one same są ładowane przez port USB stabilizatora. Czas ładowania wynosi tylko 4 godziny.


Szybka i łatwa stabilizacja
Crane 3 Lab posiada nowy system stabilizacji z blokadą każdej osi. Pozwala na zablokowanie osi podczas równoważenia innej co istotnie usprawnia obsługę. Ponadto aktualne ustawienie można zapisać w systemie i prędko rozpocząć nagrywanie przy następnym użyciu stabilizatora! doskonała funkcja dla współczesnych operatorów kamer!


Obsługa śledzenia ostrości i zoomu
instynktowny interfejs jest pochodną inspiracji z joysticków samolotów. Uchwyt jest wyposażony wdostępne przyciski i pokrętła regulacyjne a także krystaliczny wyświetlacz OLED pokazujący stan połączenia, poziom naładowania akumulatora, tryb stabilizatora i niemało ustawień kamery, co umożliwia całkowitą kontrolę nad każdym szczegółem w trakcie nagrywania. Ponadto Crane 3 Lab obsługuje zarówno Follow Focus jak i Zhiyun Zoom Motors (dopełniające akcesorium) i jest wyposażony w oddzielne pokrętła do sterowania tymi funkcjami. Silniki są podłączone za pomocą gniazd USB do modułu pod podstawą aparatu.


Użyj smartfona jako monitora i czujnika ruchu
Dzięki Crane 3 Lab można utworzyć bezprzewodowe połączenie ze smartfonem i używać go jako zaawansowanego kontrolera. Dzięki bezprzewodowej obsłudze i transmisji obrazu video w pełnej rozdzielczości HD (1080p) smartfon działa jak prawdziwy monitor video, który pomaga kadrować i komponować obraz a także uzyskać podgląd ważnych ustawień. W dodatku możesz używać smartfona jako czujnika ruchu i kontrolować ruch stabilizatorów w czasie rzeczywistym.


Tryb Go przy scenach akcji
wystarczy jedno dotknięcie przycisku Go aby aparat i stabilizator były gotowe do obsługi arcytrudnych scen sportowych. Tutaj uwalniany jest cały potencjał wszystkich silników stabilizatora, dzięki czemu Crane 3 Lab radzi sobie z prędkimi scenami na przykład bieganiem albo strzelaniem z jadącego samochodu, motocykla itd. Tryb Go pozwala tworzyć sceny pełne akcji!


Aplikacja ZY PLAY dla smartfonów
Korzystając z aplikacji ZY PLAY (dostępnej na iPhone'a i Androida), Crane 3 Lab obsługuje jeszcze bardziej zaawansowane funkcje takie jak Panorama, Focus Timelapse, Motion Timelapse i Long Exposure Timelapse.

Ważne funkcje:
3-osiowa stabilizacja obrazu w oparciu o silniki, zdolna do udźwigu sprzętu do 4,5 kg
Wsparcie follow focus i zoom (akcesoria
Używaj smartfona jako bezprzewodowego monitora i czujnika ruchu
Wybierz jedną z dwóch pozycji: pionowa albo ergonomiczna pozycja pozioma
Łatwy w obsłudze panel sterowania z bezpośrednimi przyciskami, pokrętłem regulacji i wyświetlaczem OLED
Szybsze i łatwiejsze wyważanie z indywidualna blokada osi z pamięcią ustawień
Tryb Go dla maksymalnej prędkości pracy gimbala przy prędkich scenach
7,5 godziny czasu pracy
powiększone funkcje dzięki aplikacji ZY Play

zestaw zawiera:
1 x stabilizator Zhiyun Crane 3 (gimbal)
3 x akumulatory (Zhiyun 18650)
1 x ładowarka
1 x mini statyw
1 x kabel USB Micro
1 x przejściówka USB Micro na USB-C
Instrukcja obsługi