Zhiyun gimbal smooth 4 (biały) (6970194085234) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Zhiyun gimbal smooth 4 (biały) (6970194085234) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 449.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Zhiyun Gimbal Smooth 4 (biały)
449.00
RTV EURO AGD
Zhiyun Gimbal Smooth 4 (biały)
449.00
OleOle!

Parametry

Producent:Zhiyun
Kategoria:Gimbale

Opis

Zhiyun Smooth 4 zamienia smartfon w profesjonalną kamerę do nagrywania filmów, pomagając w produkcji jednostajnego i płynnego materiału filmowego za pomocą samego telefonu!

Specjalny zamek na panelu sterowania i przycisk spustowy z tyłu ułatwiają przełączanie pomiędzy różnorodnymi trybami pracy gimbala. Dedykowane przyciski i pokrętło regulacji szybkie ustawienia parametrów bez zapotrzebowania dotykania ekranu telefonu.

Smooth 4 zaopatrzono także w szerokie, nietrudne w użyciu pokrętło sterowania, które można wykorzystać do śledzenia ostrości, płynnego rozszerzania i precyzyjnego ustawiania ostrości. Obracając pokrętłem w trakcie filmowania i zbliżając się lub oddalając od obiektu, możesz nawet stworzyć efekt dolly zoom wykorzystywany w wielu popularnych hollywoodzkich produkcjach!

Zintegrowany z technologią AI, Zhiyun Smooth 4 umożliwia śledzenie obiektów i różne innowacyjne tryby poklatkowe pomagając uchwycić każdą niezapomnianą chwilę!

atrybuty

10-godzinny czas pracy akumulatora i ładowanie USB-C
załączone baterie gwarantują czas pracy do 10 godzin przy czym wskaźnik baterii stale oznajmia o ilości energii. Jeśli to nie starczy, akumulatory można nawet naładować podczas filmowania, korzystając z power banku podłączonego do portu USB-C gimbala. Możesz także zastosować tego samego portu i akumulatora w Smooth 4 żeby naładować telefon komórkowy!

Przyciski do natychmiastowej kontroli
Smooth 4 posiada kilka bezpośrednich przycisków (tzw. Hot Keys) i suwak do prędkiego i nietrudnego sterowania wszystkimi swymi operacjami i trybami obniżając potrzebę ciągłego dotykania ekranu telefonu komórkowego.

Inteligentny panel sterowania może służyć do regulacji wszelkich parametrów filmowania takich jak kompensacja ekspozycji i ISO, a także do przełączania między kamerą przednią i tylną, podglądu materiału, włączania światła LED a choćby panoram.

Kilka przykładów różnorodnych trybów pracy gimbala;

 • efekt Dolly Zoom / Vertigo Shot
 • Roll poklatkowy (POV + tryb poklatkowy)
 • POV (zdjęcia 360 °)\

Płynne zbliżanie i staranne ustawianie ostrości
Obracając duże i nieskomplikowane w użyciu pokrętło sterowania, możesz płynnie powiększać albo pomniejszać scenę i tworzyć bardziej różne fotografie. Po naciśnięciu przycisku śledzenia ostrości pokrętło zmieni się w kontroler śledzenia ostrości, w którym można ręcznie ustawić ostrość, formując więcej możliwości w zakresie kadru.\

Tryb PhoneGo gwarantuje szybsze przejście pomiędzy scenami
Używając tylny przycisk możesz wprowadzić Smooth 4 w tryb "PhoneGo", który natychmiast uwalnia pełny potencjał wszelkich silników i dostosowuje się do szybszych ruchów w trakcie np. Biegania lub filmowania z jadącego samochodu / roweru itp. Teraz możesz filmować bez zmartwień o poruszone sceny -- wykonasz je tak szybko, jak chcesz!

Ekspert od trybu poklatkowego
Smooth 4 może być wykorzystywany do realizowania zaplanowanych efektów poklatkowych i niestandardowych zdjęć poklatkowych. Dzięki wszystkim możliwym ustawieniom kąta wzdłuż trzech osi, gimbal wprowadza Cię do świata nowych sposobów tworzenia potężnych scen poklatkowych. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!\

Śledzenie obiektu
Smooth 4 z dużą precyzją obsługuje śledzenie obiektów. Po obramowaniu obiektu, który chcesz śledzić na ekranie, stabilizator zrobi za Ciebie całą resztę.

Lekki i wytrzymały
Wysokiej jakości materiały i użyteczna budowa modelu Smooth 4 powodują, iż jest on równocześnie wytrzymały, lekki jak i komfortowy w utrzymaniu.

informacje technologiczne

 • wariant: 3-osiowa stabilizacja przenośna (gimbal)
 • Zakres kąta nachylenia: 240 °
 • Zakres kata panoramy: 300 °
 • Zakres kąta przechylenia: 240 °
 • Odchylenie w stanie statycznym: +/- 0,01 do +/- 0,04 °
 • Odchylenie w ruchu: +/- 0.05 do +/- 0.3 °
 • Zalecane obciążenie: 75 - 210 g
 • Czas pracy na jedno ładowanie: 12 godzin
 • Napięcie robocze: 7,4 V
 • rodzaj baterii: 2x bateria litowo-jonowa, 2000 mAh
 • Czas ładowania: 3 godziny
 • Zakres temperatury: od -10 ° do + 45 ° C
 • rozmiary: 123 x 105 x 328 mm
 • Waga: 547 g
 • Funkcje specjalne: tryb PhoneGo, inteligentne śledzenie obiektów, Roll-Lapse, POV Orbital Shot
 • Inne: Panel sterowania z klawiszami dostępu, pokrętłem regulacji i suwakiem. Duże pokrętło sterujące do zwiększania i ustawiania ostrości. Ładowanie USB-C. Typowe mocowanie na statywie (1/4 ") w dolnej części. Kompatybilny z aplikacją ZY Play (Android i iOS)
 • Informujemy, iż Zhiyun Smooth 4 nie jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami z systemem Android, w związku z tym nie wszystkie funkcje mogą być przystępne. Aktualna lista obsługiwanych smartfonów jest przystępna na stronie Zhiyun: https://www.zhiyun-tech.com/ZYPlay