Takamine GD30-NAT gitara akustyczna promocja 2022

Cena1499.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie muzyczny.pl

Parametry

Producent:Takamine
Kategoria:Gitary akustyczne i elektroakustyczne

Opis

Gitara akustyczna Takamine GD30 GD30 nieprzeciętnie pasuje do różnych stylów muzycznych dając muzykowi znaczny zakres możliwości. Dzięki zastosowaniu płyty wierzchniej z litego świerku gitara ma bogate brzmienie o nieprzeciętnym rezonansie.

Wąski gryf zapewnia najwyższy komfort gry. Kolejny model marki Takamine, która produkcję gitar rozpoczęła już w 1962 roku. Na początku marka posiadała tylko niewielki sklepik u podnóża góry Takamine, od której wzięła się nazwa tej firmy.

Ważnym rozdziałem w historii Takamine, jest wstąpienie do marki w 1968 roku cenionego i utalentowanego lutnika Mr. Mass Hirade. Już po kilku latach współpracy, gitary Takamine znane były na całym świecie.

Po ponad 50-letnim doświadczeniu w produkcji gitar, Takamine może poszczycić się swoją wspaniałą opinią, na temat ich gitar niezwykle wysokiej jakości. Specyfikacja: typ korpusu: Dreadnought Płyta wierzchnia: Lity Świerk Boki i spód: Mahoń Gryf: Mahoń Podstrunica: Palisander Progi: 20 Skala: 25.3" (643 mm) Klucze: Chrome Die-Cast Mostek: Palisander Hardware: Chromowany Wykończenie korpusu: lśnienie Kolor: Naturalny